reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Sara ja już myślałam o usunięciu ale zostały umieszczone w dobrym wątku (a nie w każdym) i są to rzeczy dla nas (a nie po prostu reklama) więc wydaje mi się, że mogą zostać. Ale jak dziewczyny chcą.

Co do łóżeczka na płozach - na ile to będzie? Jak dziecko zacznie się kręcić, to będę się bała je w takim łóżeczku zostawić, bo jeszcze się wywróci.
 
reklama
Wybrałam już pościel dla mojej córeczki:
6e6b994a9ee28eecmed.jpg
Komplet 10 el PIĘKNE WZORY w super cenie!!! EMKA (2987125439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Caly komplet ze wszystkim za 160zł (w tym, podusia, kolderka, poszewki na podusie i kolderke, ochraniacz, przybornik, przescieradlo z falbanką, moskiteira, stelaz do moskitery i rozek :-D)
Mysle ze super cena:tak:

Potem kupie jeszcze jedna zmiane o taką:
1_f.jpg

Do tego mozna dokupic komplecik do wozka:
Pościel 4 cz do wózka, kołyski SUPER CENA od EMKA (2989928346) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
za 35 zł (z wkladami)

Moze którejś z Was tez sie spodoba:-)
 
sara fajne - my mamy bramki drewniane na drewnianych schodach - montowane razem ze schodami :-D
a te łóżeczka widziałam gdzieś tańsze na polskich portalach [pewnie nie te same, ale w tym stylu
 
W bramki na schody będę się musiała zaopatrzyć :tak:. Ale to jeszcze czas , na szczęście .... A fajne te materiałowe, chociaż rzeczywiście jak roleta wyglądają .
 
u moich rodziców sprawdziły się takie jak czasem w lidlu są - rozporowe, tj takie w których dostosowujesz szerokość bramki do szerokości schodów
 
reklama
Pierwszy raz tu jestem i widze ze u was zakupy na calego:-) Ja z rzeczy dla synka mam mala kolyske po corkach. Bedzie na pierwsze 5 miesiecy poki nie zacznie podnosic sie. Mam bramki na schodach bo caly czas sa. Zamykam na noc, zeby corki nie spadly. Mam tez fotelik samochodowy po dziewczynkach. Troche zabawek zostalo ale malo bo sprzedalam wszystko za grosze. Mysle ze w marcu juz kupie cos dla niego bo juz kusza mnie male chlopiece ubranka:-)
 
Do góry