reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

to ja chyba też kupię lateksowy

Isis super okazja też myślę ostatnio nad kółkami przy łóżeczku bo pewnie w jednym miejscu nie wystoi na noc bym przysuwała do naszego łóżka na dzień na swoje miejsce a czasem na drzemkę by wyjechało do pokoju synka jakbym chciała sprzątać nasz pokój itp chyba by sie przydały :sorry:
 
reklama
to ja chyba też kupię lateksowy

Isis super okazja też myślę ostatnio nad kółkami przy łóżeczku bo pewnie w jednym miejscu nie wystoi na noc bym przysuwała do naszego łóżka na dzień na swoje miejsce a czasem na drzemkę by wyjechało do pokoju synka jakbym chciała sprzątać nasz pokój itp chyba by sie przydały :sorry:

Mój Mąż od początku che łóżeczko z kółeczkami, ja nie byłam przekonana teraz zmieniłam zdanie ;-)
 
Co do tych łóżeczek na kółkach to sugeruję sprawdzić, czy da się tak zablokować te kółka, żeby łóżeczko było nie do ruszenia. Bo wiadomo na początku to dziecko leży, ale potem takie klęczące/stojące w łóżeczku/obok łóżeczka to ma niezłą siłę, więc żeby sobie krzywdy nie zrobiło
 
just wydaje mi się że blokada jest obowiązkowa w takich kółeczkach bo wiadomo że dziecko nie tylko śpi w łóżeczku i wiem że są one też odkręcane także na początku sie przydają jak dziecko małe a potem już tak duzo czasu nie spędza w łóżeczku no i nie ma tyle pobudek w nocy więc spokojnie można je odkręcić i mamy normalne łóżeczko :tak:

juz obczaiłam takie na allegro z dodatkowymi kółeczkami do przykręcania
 
Ja kupię materac gryka/pianka/kokos. Moja sis dwójkę dziec na takim wychowała i chłopaki nie mają żadnej wady kręgosłupa. Ja muszę uważać na wydatki bo wszystko kupuje x2.

Isis super okazja też myślę ostatnio nad kółkami przy łóżeczku bo pewnie w jednym miejscu nie wystoi na noc bym przysuwała do naszego łóżka na dzień na swoje miejsce a czasem na drzemkę by wyjechało do pokoju synka jakbym chciała sprzątać nasz pokój itp chyba by sie przydały :sorry:

Zastanów się jeszcze czy takie zwykłe kółka nie porysują Ci podłogi. Jeśli to będą takie plastikowe jak przy krzesłach biurowych a masz panele to podłoga będzie w opłakanym stanie.
 
reklama
Do góry