reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
czesc dziewczyny, jeśli pozwolicie to chetnie przyłącze sie do forum. Dzisiaj przeszlam mniejwiecej przez dziesiątki stron i musze powiedzieć że sporo fajnych linków powklejałyście :-).

Widziałam że Isis, wkleiła linka do strony z łóżeczkami baby boo łóżeczko łóżeczka dziecięce BABY BOO+mater+szuflad (3008277069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Juz od jakigos czasu te łózeczka mi sie podobają, problem z tym ze ja lubie cos zobaczyć zanim zamówie na allegro :(, a niestety w krakowie w rzadnym sklepie ich nie widziałam :no:. Czy któraś z was albo waszych znajomych ma takie łóżeczko?

Widziałam tez ze temat wózka był maglowany w te i wewte. My skłaniamy sie ku xlanderowi x-move. Sporo pisalyscie o modelu xa, a ktoras z was zakupiła moze x-mova? Macie jakies zasłyszane zdania na ich temat?

Teri body naprawdę wymiataja:-).
 
Wenusjanka - super, że się tak angażują. Ja swoich teściów widziałam wczoraj i do dziś (po raz pierwszy!) jestem na nich zła. Ale ja nie o tym....sprawę łóżeczka mam z głowy bo dostaliśmy w spadku IKEOwskie. Ja będę kupować jedynie jakieś turystyczne -sporo jeździmy poza tym pewnie w dziennej części domu będę go trzymała.

Asiu1987 na jaki wózek padł Wasz wybór?
 
Wenusjanka - super, że się tak angażują. Ja swoich teściów widziałam wczoraj i do dziś (po raz pierwszy!) jestem na nich zła. Ale ja nie o tym....sprawę łóżeczka mam z głowy bo dostaliśmy w spadku IKEOwskie. Ja będę kupować jedynie jakieś turystyczne -sporo jeździmy poza tym pewnie w dziennej części domu będę go trzymała.

Asiu1987 na jaki wózek padł Wasz wybór?

My też będziemy mieć łóżeczko z Ikea :-)
A co do wózka to wybraliśmy ten : WÓZEK NA OBROTOWYCH KOŁACH - 88KOLORÓW +GRATISY-PL (2959410158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ma te funkcje na jakich mi zależało i cena też Nam pasuje ze względów o, których pisałam wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
kalita witaj

ech terri ja nie wchodzę nawet na takie strony, jestem straszna gadżeciara i takie napisy mnie rozwlają po prostu
już chyba pokazywałam tu komplecik, na bluzeczce po angielsku napis "nie budź mnie, ja obudzę ciebie"
mam mnóstwo takich rzeczy w podobnym stylu i dwa sklepy, z których nic nie kupuję, ale zawsze żal mi ściska że nie mogę tam hurtem zamówić, jeden to
cafepress.com - tam kiedyś znalazłam bodziaka z napisem "a tata chciał tylko lodzika" :cool2:
a teraz znalazłam śliniak z takim napisem
Back Rub. Bib by hardshirts
a tu z serii łądowania pieluchy
DIAPER LOADING... Body Suit by diaperloading2

tu generalnie robią różne napisy i można znaleźć różne rzeczy na wszelakie okazje, wszelakie hobby czy sposób życia [yoga, wege]


a drugi to Geek Kids :: Newborn & Infant :: ThinkGeek
tu są takie bardziej inormatyczne i "geekowe" rzeczy [czyli zwiaązane z kultowymi grami, filmami i ogólnie informatyką]
 
Wenusjanka pozazdroscić. To kawał wyprawki wam odpada :)
U nas nie ma co liczyć na moich rodziców.. tak jak u Natis liczą inaczej...
A teściowa już mi powiedziała że nic nam nie pomogą bo wszystko mamy (wtf??) a po porodzie dadzą nam kasę (jak nie dostanę to nie uwierzę) chociaż z tego co mówi teściowa to jakieś tam bodziaki większe kupiła (no ale jak kupiła drugiej synowej to pewnie głupio jej by było pierwszej nic nie kupić...)
Aśka gratuluję zakupu wózeczka :) coraz więcej z nas posiada już brykę dla malucha :)
 
u nas pewnie od teściów dostaniemy jakąś kasę "na pieluchy"
od rodziców hmm tym razem się nie spodziewam, ale kto wie, może się zdziwię
tylko oni z kolei są bardzo zaangażowani czasowo w naszą rodzinkę - bardzo dużo nam pomagają, odbierają młodego z przedszkola i siedzą z nim aż Adam wróci z pracy, jak byłam w szpitalu, to chłopacy mieszkali u nich cały czas, jak jest konieczność to albo siedzą z młodym [jak ja się szwędałam po szpitalach w nocy] albo jak w styczniu ja leżałam a oni pojechali do szpitala z Adamem i Arturem.... także rozczarowana nie będę jak nie dadzą kasy bo i tak się do końca życia nie odwdzięczę za pomoc

Aśka wózek fajny, w sumie wszystko ma, więc tylko życzę żeby był trwały :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja na początku sądziłam, że dużo rzeczy będzie po Michałku, ale po gruntowanym obejrzeniu tego wszystkiego, wychodzi na to, że wszystko musimy kupić. Wózek się nie nadaje, trzymaliśmy go w pomieszczeniu przy garażu (i śmierdzi stęchlizną jak diabli :no:), łóżeczko turystyczne poprzedzierane (młody je doprawił doszczętnie), mata do zabawy - to samo co z wózkiem (już poszła na śmieci), jedynie co mam to łóżeczko drewniane i trochę małych rzeczy ciuszkowych po Michasiu (te większe na dziewczynkę się nie nadają) i tym oto sposobem wyprawka rośnie ;-) a z nią lista w excelu :tak:
 
o, a na głównym terri mi przypomniała o zabezpieczeniach
u nas najlepiej sprawdziły się zabezpieczenia z ikei do gniazdek i na narożniki [te na narożniki to najdłużej wytrzymują ze wszystkich jakie mieliśmy]
a do szafek polecam takie
BabyDan Blokada MAGNETYCzNA szafek i szuflad opinie, recenzje użytkowników - Cokupic.pl

one są fajne, jeśli mają być niewidoczne - u nas wszystkie przetrwały, oprócz jednego które nam ciotka wyrwała, jak sprzątała ;-)
to się wkleja [lub montuje na śrubki] wewnątrz szafki a potem silnym magnesem od zewnątrz można otworzyć
są drogie, ale się sprawdzają w strategicznych miejscach....

o tu filmik jak działa
http://cokupic.pl/produkt/BabyDan-Blokada-MAGNETYCzNA-szafek-i-szuflad
 
reklama
Fioletowa rozwaliłaś mnie z tymi body z cafepress.com :-D aż z ciekawości tam zerknę :p
Teri te body z "ładowaniem" też są super :)

Co do pomocy..Wiem,że moi rodzice mi pomogą.. Ale chyba raczej nie mam co liczyć na pomoc ze strony rodziców K..
Nie powiem,miło bym się rozczarowała ale jeszcze nie daj Bóg mogłoby mi to zaszkodzić :-( żyły straszne i tylko ciągną od K na utrzymanie.Ale na nowy samochód jest,tablet dla młodszego braciszka,duży basen..Szkoda gadać...
 
Do góry