reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
moi teściowie to przynajmniej sprawiedliwie - każdy zawsze dostaje tyle samo z okazji imienin, urodzin... wnuk najstarszy jak wyjeżdża na wycieczkę klasową dostaje kasę, potem dają jego siostrze [mieszkają razem] a jak my się pojawiamy to i Artur dostanie "a co on gorszy? sroce spod ogona wypadł?" chociaż w sumie nie musieliby bo, przecież nawet byśmy nie wiedzieli że dali na wycieczkę klasową
sami mało mają, ale nie ciągną od nikogo, no i nikomu nie pomagają za bardzo
tylko siostra Adama, mieszka z nimi to pomoc ma przy dzieciach no i z tego co wiem, to oni opłacali mieszkanie [jak jest teraz to nie wiem]
nayaa ten sklep jest fajowy, bo tam można cudeńka znaleźć, jak się pogrzebie - śmieszne i na serio
bluzki ciążowe z napisem "baby loading"
do różnych zawodów napisy - fajne gadżeciarskie
 
nie mam w czym chodzić :D Wysadziło mnie konkretnie - niech przyjdzie wiosna bo fajną kurteczkę sobie wylicytowałam ojjj oby przyszła szybko : 602/ Fajna Kurtka Płaszcz dla ciężarnej czarny M (3046333114) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a i wiem że to generalnie wątek " ciążowy - maluchy i mamy " ale dla mamusiek które mają już starsze córeczki polecam : Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. sama kilkukrotnie robiłam u nich zakupy, teraz robię już hurtowo :D - bo prawie całe przedszkole obkupuje :D
 
Anula, wiosna podobno już puka o drzwi :) z każdym dnim ma być cieplej! Ja już kupiłam wiosenna parke z H&M :) ale póki co w męża kurtce dygam ;) podwijam rękawy i mam duże bary :D ale przynajmniej w brzucho ciepło :)
 
Anusiak TĄ TĄ o której myślę? :D A byłam ostatnio w H&M ale nie widziałam.. Z resztą skupiłam się za bardzo na dzieciowych rzeczach ;-)
Ja dzisiaj wyciągnęłam płaszczyk bo ostatnio jak miałam go na sobie to ekspres mi w nim nawalił i się zacięłam..I dzisiaj jak na złość ekspres działa :-Da pewnie znowu się zatnie w najmniej odpowiednim momencie.Tylko nie wiem..bo on jest lekko ściągany w pasie gumką..taka fajna sportowa bombeczka.Mam nadzieje,że trochę posłuży bo przy dzisiejszej przymiarce trochę zwątpiłam..hmm:baffled:
Obyś miała rację z tą wiosną,bo ja już szału dostaję jak za okno patrzę..ciąąągle szaro :sorry2:
 
sara i fioletowa bodziaki rewelka

ja zakupiłam sobie na wiosne taki płaszczyk z polaru potem trez go wykorzystam na razie w zimowa kurtke sie mieszcze wiec nie jest zle a tak to tuniki zakładam i leginsy jest mi wygodnie a ostatnio kupiłam sobie spódniczke ogrodnieczek ciazowa super jest.
 
reklama
anusiakanusia ja też poluję na tę parkę z H&M:-) Tylko czekam aż się u nas pojawią:wściekła/y:

Sara
super!!!!!!!!!!! Lecę oglądać, co ta dziewczyna szyje:confused::shocked2:
 
Do góry