reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Dostałam taką odp:
" blat na komodzie składa sie z 2 blacików nałożonych na siebie na zawiaskach, górny blat otwiera sie i nakłada na ramy łózka tworząc podstawę około 70 na 70 cm. poprostu dwie warstwy blatu i sie rozkłada i składa.foto narazie nie posiadam".

dostałam taka samą odpowiedz zdjecia maja być w czwartek :)
 
reklama
A oto nasze dzisiejsze zdobycze Ignaśkowe :D kocham lumpeksy!!cena za sztukę 5,10:-)
Zobacz załącznik 536593Zobacz załącznik 536594Zobacz załącznik 536595 DSC_0453.jpgZobacz załącznik 536597Zobacz załącznik 536598Zobacz załącznik 536599
 
Dziewczyny ja tez polecam kosmetyki Mustela, ale ceny są wysokie. MOje dziewczyny miały uczulenie na Nivea i JOHNSON. Ale baaaaaaaaaaaaaaaardzo przypadły nad do gustu kosmetyki Perfecta baby:tak:.
Są tanie i nie uczulały nic a nic.
Niestety nie wszedzie mozna je dostać, bo nie są tak popularne jak np Nivea.
W kązdym razie bardzo je polecam.
 
czapelka śliczne ciuszki! muszę też pobuszować w okolicznych lumpeksach:-D
Ja nakupiłam dzisiaj bodziaków w rozm 74 bo na promocji były w smyku 3 szt za 20 zł z 44 zl, do tego spodenki dresowe za 10 zl z 20 zli czapeczki 2 szt za 10 zl z 20 zł wiec zakupy uważam za udane:-)
 
heh póki co nakupowałam body z długim , krótkim rekawkiem, pajacyki czapeczki i jedną pare skarpetek:-p Czy coś jeszcze potrzeba. Na początku czerwca może być gorąco tez może padać i być 10 stopni:wściekła/y:Czy coś jeszcze kupić? Bluza spodnie??? Co radzicie??
 
co do kosmetyków to u nas tylko:
linomag
sudokrem
hipp - żel do kąpieli od 1. dnia

resztę co nakupowałam, to zużyłam na sobie ;-)
zamiast hippa [bo nie zawsze był do dostania] to nivea, a ostatnio johnsons, ale ja johnsonsa sie wystrzegam, u nas rodzina alergików, a one podobno uczulają [zwłaszcza oliwki]
 
Dziewczyny proszę o opinię:))) Czy myślicie, że poniższy wynalazek nadaje się na pierwsze 3-4 miesiące dla dzieciątka do spania? Problem w tym, że w sypialni mamy mało miejsca i nie mam szans na ustawienie tam łóżeczka, wszystkie kołyski też są raczej spore... nie chce Maluszka kłaść od razu w jego pokoju i latać tam co chwilkę i sprawdzać czy wszystko OK, tylko mieć je przy sobie..
Oczywiście byłoby to fajne nie tylko jako "łóżeczko" ale i bujaczek itp.

Link:)

2977353948.jpg
 
reklama
4 lub 3 kołowy z pompowanymi kołami, najlepiej 3w1 i żeby był lekki... tyle wiem:))) niestety tyle tego, że nie mogę się zdecydować! Podobają mi się quinny szczególnie najnowszy moodd, ale cenowo jest masakra, a inne typy mają różne opinie. Sa_raa a masz dla mnie jakieś rozwiązanie?:) będę wdzięczna za pomoc:)
 
Do góry