reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Smile , hmmm cesarki nie miałam więc nie wiem, ale ja dość długo na nim siedziałam, bo było mi po prostu wygodnie :p, nawet jak gdzieś jechaliśmy to go brałam :D Nie jest to duży wydatek, a może pomoc.

Marcysiowa - my katarek mieliśmy :) Jak Tosia się urodziła to kupiliśmy gruszkę - bo to tradycja nie ?? :p użyliśmy jej dwa razy chyba :/ potem kupiliśmy aspirator, cos takiego : KRĄG POŁOGOWY - Komfort karmienia, radość z macierzyństwa Apteka przy Kościele sp. z o.o Może wyglada obrzydliwie bo katar sie zasysa :D oczywiscie wszystko zatrzymuje się na filtrach albo na watce (w zależności od aspiratora) :p I to sprawdzało się jak Tola była dość mała. Później jak miała ok roku kupiliśmy właśnie katarek. Na początku nie powiem był wrzask, byliśmy sadystami bo dla dobra dziecka jedno ją trzymało a drugie odciągało :p Ale dzięki temu nos nie był zatkany. Później Tosi tak się to spodobało, że jak miała katar to sama łapała za rurkę i katar sobie odciągała :p frajdy było co nie miara. Ale myślę że na samym początku nie ma sensu katarka kupowac, raz urodzimy jak będzie ciepło więc liczmy, że dzieciaki nie będą chorowały, dwa tak na prawdę katarek to ostateczność, do której nawiasem mówiąc można się przyzwyczaić i później wychwalać osobę która go wymyśliła :p Dzięki niemu nie raz uratowaliśmy Tosię od jakiegoś zapalenia :p

haaa pochwalę się :D zobaczcie jakie cacko udało mi sie wylicytowac :D http://allegro.pl/e615-bialo-czarna-sukienka-ciazowa-36-dam-ladies-i2966989892.html?source=oo właśnie listonosz paczuszkę przyniósł i sukienka śliczniuchaa :D po porodzie na lato też się nada ajjj :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
_anula bardzo fajna sukieneczka:)))

u mnie też właśnie był listonosz i przyniósł mój pierwszy ciążowy ciuch!!! Spódnicę:) ale się cieszę! Mierzyłam teraz i rozmiar jest OK. Na teraz będę nosiła do niej grube rajstopy, a później na lato jak je zrzucę to już parę cm znowu będzie więcej więc chyba dobrze, że zamówiłam L:) Mka tez byłaby dobra na teraz (bo jest ze streczem), ale obawiam się, że do lata mogłaby być za mała...
 
Krag połogowy może zastąpic zwykłe nadmuchwiane koło do pływania dla dzieci.W pepco kosztuje 4zł:tak:
Tym bardziej, że może się wcale nie przydac. Ja rodziłam dwa razy sn i wcale tego nei uzywałam.
 
anula- też szukam czegos w tym stylu, jestem zła bo ostatnio przegapiłam fajne bluzki na allegro, tez szukam uzywanych na te 2-3 mc. końcówki ciazy nie będe inwestować, poprzednia końcówka ciązy wypadła na listopad- styczeń więc po domu chodziłam w byle czym a kupiłam tylko spodnie i spódnice z ciążowych ciuchów

Ja w teraz też musze kupić nianie, bede sie rozgladać

Marcysiowa- co do aspiratora to polecam, ja kupiłam (mała miało ok. 8mc) w aptece podobny nazywał sie sopelek, można dokupic pózniej takie koncówki i gąbeczki, gruszke miałam na początku ona i woda morska pomagały w usuwaniu kóz
Co do odkurzacza to ja nie jestem zwolennikiem, można łatwo uszkodzić delikatna błonę noska, to zdecydowanie zasilne ssanie, chyba ze nia ma juz wyjścia
 
Ja chciałabym się spytać, czy macie lub planujecie zakup niani? Z monitorem oddechu, czy bez?

Przy pierwszym dziecku nie miałam takiego wynalazku, ale teraz się zastanawiam... macie może jakieś swoje typy?
Kompletnie się na tym nie znam :dry:

Ja przy Michasiu tez nie mialam, ale teraz mamy znacznie wiecej miejsca i zamierzam zakupic nianię z monitorem oddechu, najprawdopodobniej taka:
Angelcare Monitor Oddechu Z Nianią Elektroniczną I Kamerą Video Ac1100 - Ceneo.pl

Ale wszelkie opinie mile widziane.
 
My też mamy sopelka :tak:
Co do kręgu nie podpowiem bo ja Po i przed CC ;-)

Dzika jak będziesz szukała niani wrzucaj linki.

NIKA ja też się nad tą firmą zastanawiam (link w poprzednim poście) ale na tą z monitorem mnie nie stać :baffled:
 
reklama
Dziewczyny- mam pytanie odnośnie fotelików samochodowych. Zaczęłam zagłębiać się w temat bezpieczeństwa i wychodzi na to, że te najbezpieczniejsze są mocowane na bazie isofix, jednak, żeby to zastosować, trzeba mieć samochód z takim rozwiązaniem, tymczasem my póki co jeździmy kilkunastoletnim autem, który nie jest wyposażony w takie patenty. I zastanawiam się, czy w takiej sytuacji nawet najdroższy fotelik mocowany zwyczajnie o pasy, bez tej bazy, spełnia swoją funkcję?

Zastanawiałam się nad jakimś fotelikiem maxi cosi, jednak czy są one bezpieczne bez isofixu? Macie o tym jakieś pojęcie?
 
Do góry