reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
marcysiowa no nie wiem, czy tylko taki miejski - pompowane wszystkie koła, plus regulacja twardości zawieszenia - to brzmi dość dobrze jak na wertepy
dobrze by było zobaczyć w rzeczywistośi, jak się prowadzi, składa i rozkłada...

no dobra, ale barierka obszyta pcv? fuj.... to ja wole materiałową, którą mozna wyprać
no i oparcie - ja wolę w spacerówce jak ma to xlandr - płynne, a nie stopniowe, a tu niby 4 płaszczyzny - więc sugerują stopniowe
 
Ostatnia edycja:
Fioletowa to anisiaj powiedziała, że miejski. Ja uważam, że raczej miejski. I tak jak piszesz XA wydaje się lepszy pod paroma względami.+
 
Ja chciałabym się spytać, czy macie lub planujecie zakup niani? Z monitorem oddechu, czy bez?

Przy pierwszym dziecku nie miałam takiego wynalazku, ale teraz się zastanawiam... macie może jakieś swoje typy?
Kompletnie się na tym nie znam :dry:
 
Jako że sama mam katar to pomyślałam co kiedy dziecko ma katar. Co myślicie o takim wynalazku: Katarek Miała może któreś to? Bo jakoś do Fridy i gruszki przekonania nie mam. Ale od razu odkurzaczem...?
 
Nas na szczęście katary omijały, jak coś mu zapychało nos, to sól morska i wypsikiwał glutki :) Fridy używałam kilka razy i zawsze to było wielkie darcie i tatuś musiał pomagać w trzymaniu małego. Teraz niedawno wróciłam do tego wynalazku, bo się młody całkiem zapchał. Spodziewałam się kolejnej traumy, a tym czasem Jędrek zanosił się ze śmichu, bo go to łaskotało :)
 
reklama
Marcelinoowa ja chyba nie planuję... chociaż to fajna sprawa to jednak zabawka nie jest tania. Mamy małe 3 pokojowe mieszkanie, a Maluszek będzie do 4 miesiąca spał z nami w sypialni w kołysce więc nie wiem czy to jest mi potrzebne... Jakbym miała kaskę to pewnie bym się skusiła, ale niestety:/

_anula sprawę kręgu na pewno przemyślę, to raczej będą dobrze wydane pieniądze, ale jak by się zdarzyło, że będzie CC to chyba się nie przyda co..? Niby się nastawiam na SN, ale nigdy nic nie wiadomo:/

Marcysiowa ja już dawno o tym myślałam i mam zamiar kupić. Przyjaciółka używała i mówi, że super sprawa. Lepsze nić gruszka... na Allegro można dostać takie w dobrych cenach :)
 
Do góry