reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

My też właśnie wróciliśmy z oglądania wózków i ogłaszam wszem i wobec - model wybrany. Zamawiamy gdzieś ok końca marca bo czeka się na niego ok 6tygodni. No i cena nie taka straszna - wyjdzie ok 2tys.
 
reklama
Tako duo jumper. Dla mamusi wikusi specjalnie wstawiam przykładową sztukę:

tako duo jumper.jpg
 
Widziałam w sklepie tako warrior dla jednego dziecka. Musze powiedzieć, że wygląda i prowadzi się rewelacyjnie. Brałabym gdybym potrzebowała. Polecam się nim zainteresować bo i cena jest niezła.
 
Powiedzcie mi babeczki tak szczerze - na prawde planujecie wnosić wózek do góry? Macie możliwość ustawić go gdzieś na korytarzu czy będziecie go wprowadzać do domu? U mnie żadna sąsiadka nie targa wózka do góry. Wszystkie stoją na dole.
 
reklama
Sara myślałam. On jest fajny jak dzieci są małe. Wyobraź sobie, że wieziesz 10kg dzieci w takim długim wózku i musisz go podbić przed krawężnikiem. Przód wózka warzy nagle 10kg. Dlatego wolę jeden obok drugiego. I muszę przyznać, że fajnie się prowadzi bo w sklepie mogłam zobaczyć.