reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

sara a ten musty to jest jakiej firmy? czy musty to nazwa firmy.
Maxi cosi mura ma anbas, wlasnie mi dzis pisala ze jest zadowolona. Wlasnie w tym quinny buzz nie podoba mi sie , ze oparcie nie jest bardzo pionowe, bo przeciez wieksze dziecko bedzie wolalao norlmalnie siedziec a nie byl w pozycji pollezacej
 
reklama
my mamy kokosowo-gryczany i jest super
młody śpi na nim praktycznie od urodzenia, do niedawna zupełnie bez poduszki, ale teraz jak mu się katary zaczęły ma poduszkę, żeby mu lepiej spływało

co do łóżeczek to dziewczynom które mają nieco więcej miejsca i np nie chcą za szybko zmieniać łóżeczka polecam kupić większe - 140 cm x 70 - my mamy takie ze zdejmowaną całą ścianą, dokupiliśmy tylko barierkę w ikei i teraz młody śpi w łóżeczku przerobionym na tapczanik... super sprawa i więcej czasu na zastanowienie się nad innym łóżkiem
teraz jeszcze się zastanawiamy, ale chyba dokupimy zwykłe łóżeczko [120x60] i nowy materac, a potem to sprzedamy/oddamy gdzieś dalej
 
sa_raa mi też sie strasznie podoba Maxi cosi mura ;-) zastanawiam się nad używanym bo cena nowego zestawu jest baaardzo wysoka... :szok: chciałabym 4-kołowy.
Biorę pod uwagę jeszcze x-landera xq.
 
dla mnie maxi cosi mura i xlander oraz quinny to wygladaja bardzo podobnie, tylko wlasnie w tym quinny niepodoba mi sie to , ze nie ma oparcia pionowego:( no i ja chce trzykolowiec. poza tym fajne jest w tych wozkach to , ze sa male
 
Oj kobietki dla mnie zakup wózka to będzie ciężka sprawa. Bliźniaczych jest mało a jak już są to na piankowych kółkach. A łóżeczko też chcemy kupić w zestawie z pościelą. Ale ponad 700zł to dla nas dużo. Zwłaszcza, że muszą być 2 kpl.
 
dziewczyny, ja mam maxi cosi mure 4- kupiłam taką nową używke za 1700, ja bardzo sobie chwalę to był mój wymazony wózek, bardzo dobrze sie prowadzi, świetny na spacety do lasu i na gorszy teren, nie jest najlzejszy ale tak jak wszystkie z pompowanymi kołami, po złożeniu mały z tym że spacerówkę oddziela sie od stelaza, ja przypinam ją z przodu auta pasami jak fotelik i w bagażniku jest duzo miejsca, poprawiła bym jedynie bardziej obszerny daszek, gondola jest bardzo duza, spokojnie mozna wozić duze dziecko w kombinezonie, jak dla mnie najbardziej przydatną junksją jest obracane siedzisko, bo wóżki i obracaną raczka to porażka nie da się nimi sterować. Kubełkowe siedzisko jest bardzo zgrabne i wydaje się dużo lepsze nią w quinni. Jak ktos chce jeszcze jakieś informacje to chętnie napisze
 
aaaa zwariowałam:( wróciłam właśnie ze sklepu, oglądałam wózki... no to jest jakaś MASAKRA! tyle tego, że :szok: cenowo też wszystko zróżnicowane. Ale zakochałam się w... Quinni (mój typ od początku) SX (chociaż zastanawiam się jeszcze nad buzz, ale tego niestety w sklepie nie było więc nie widziałam:( ).
Nie zamierzam kupowac wózka przed kwietniem więc może jeszcze mi się odmieni... ale zobaczymy:) zastanawiam się też nad kupnem używanego na Allegro..

Marcysiowa
oglądałam tez podwójne wózki, kochane dzieciaczki to nie tyko podwójne szczęście, ale tez niestety wydatki... wybór jest spory i cenowo oczywiście też są zarówno tańsze jak i drogie. Nawet sobie sprawy nie zdawałam ile takie wózki miejsca zajmują, już te dla 1 dziecka, a podwójne to w ogóle... ale wierzę Kochana, że dasz radę, w końcu jak mnie by takie szczęście spotkało to też bym dała:)))
 
reklama
ja teraz jak bylam wcentrum widzialam dziecwzyne i wiozla ten maxi cosi, pisalam ze wyglada podobnie do quinny ale kurde on jest jeszcze lepszy!!! ma ladniejsze kola i wogole taki zgrabniutki, az sie nie moglam na niego napatrzec:)

moj dostanie zawalu jak mu powiem za jaka cene wymyslilam wozek:)
 
Do góry