reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

MARCYSIOWA myślę że tak. Co prawda mam wózkownie na dole, ale też 1,5 m dalej drzwi sąsiadki alkoholiczki i złodziejki... Wolę nie ryzykować.... Coś babeczki wspominały że jest sprawa w sądzie o eksmisje dla niej, więc jak ją wyeksmitują to wózek będzie na dole. Babka jest taka że jak innej sąsiadce mąż umierał to ta im jeszcze telefon ukradła :/ znaleźli go w lombardzie... no ale to już inny temat....
 
reklama
Ja niestety będę musiała targać wózek na 1p... u mnie w jednym mieszkaniu taka patologia, że nie zaryzykowałabym zostawienia wózka na dole:/
 
Wy na 1 mi zostaje 3.. Na dole wiecznie problemy z drzwiami do wiatrołapu więc byle kto może mi tam wejść.przy piwnicy miejsca nie ma,na parterze rowery,na 1 wózki,na 2 kwiaty więc będę miała jak spalać pociążowe kg..a później idziemy do domku mieszkać to już mi to tito...
 
no ja tez muszę targać na 2 mamy małą klatkę wózek by na pewno komuś przeszkadzał bo zastawiłabym dojście do skrzynki po drugie tez nie chciałabym sie któregoś ranka zdziwić brakiem wózka do bloku każdy może wejść nie mamy domofonów a po trzecie też bede wózkiem po domu jezdzic pamiętam że często usypiałam synka w wózku w dzień no i na balkonie z wózeczkiem można posiedzieć ;-) ale mój chcicco trio enjoy na szczęście leciutki z tego względu tez mój wybór padł na niego

aaaaaaaaaaaaa i najważniejsze takie podnoszenie ciężarów dobrze będzie wpływało na wracanie do wagi po ciąży heh to jest plus ;-)
 
Widziałam w sklepie tako warrior dla jednego dziecka. Musze powiedzieć, że wygląda i prowadzi się rewelacyjnie. Brałabym gdybym potrzebowała. Polecam się nim zainteresować bo i cena jest niezła.

my mamy "wariota" po synku i jesteśmy zadowoleni bardzo z niego, prawda- trochę waży ale jak ktos mieszka w domku to polecam :)
 
A moja mama wciąż coś kupuje :) Przed chwilą mi też zadzwoniła, że kupiła body i spodenki krótkie w rozmiarze 56 :) Ta to się nie może jeszcze bardziej opanować niż ja :)
 
reklama
Nayaa ja przesądów nie słucham i jak już pisałam od tygodnia jestem w fazie zakupów ;-) tzn. postanowiłam sobie, że co miesiąc przeznaczam jakąś kwotę i za to kupuję. Zrobiłam listę i goł - kocham ALLEGRO hahaha....

A jak mają Ci gadać to kupuj i chowaj ;-)
 
Do góry