reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
KINGUSIA - niestety to jest jedyny wymiar, mogę ewentualnie zwrócić... ale zależy mi na tej pościeli - pod nią już umeblowałam pokoik i ozdobiłam [w głowie :)] :).

Pani ze sklepu mówi, że przy szerszych łóżeczkach też to dobrze wygląda, ochraniacze są dość grube. Hmmm... nie wiem co robić...

Musiałabym przyłożyć i zobaczyć efekt, a nie mam jak.
Ale... Pani powiedziała, że mogę zwrócić te ochraniacze nawet w maju, jak będę miała już łóżeczko i poprzymierzam.
Tylko pod nie już wybrałam rolety, firanki i zamówię napisy na ścianę i inne dekoracje :baffled:
 
potwierdzam ze w smyku są super promocje 50% taniej a rzeczy prześliczne ! też kupiłam czapeczki 2szt z 20 na 10zł, skarpetki 3pary z 15 na 7zł ! body po 7zł a i w paczkach po 5pakowane za 25zł !
takze ja jeszcze dzis lecę:-)[/QUOTE]

Heh mi się śniły jeszcze po nocy tej zakupy. Zawsze wszystko robię na ostatnia chwilę i boję się,że i tym razem tak bedzie. dziecko przyjdzie na swiat a tu nic...
Dzisiaj nie pojechałam do smyka bo u nas snieżyca w Krakowie. wiec jutro moze. Mam nadzieję,że jeszcze cos bedzie, bo nastepna okazja na przeceny bedzie w lipcu/ sierpniu a wtedy to nie bedzie jak:no:
Ceny jak w ciuchach, ale za to nowe i milusie!
 
śpiworki jak dziewczyny piszą - zdaży się wypadek, to jeden do pralki - więc przynajmniej dwa
ja mam polarkowy cienki, zupełnie mały, i dwa więszke troszke grubsze
my używaliśmy mniej więcej rok, bo młody jak się przekręcał i raczkował, to już niechętnie w tym spał

rożek mam nieusztywniany, przydał się na początku do ciasnego opatulania, ale z niego długo się nie korzysta...
 
Co do śpiworków i rożków- ja miałam tylko lekko usztywniany rozek i jak dal mnie był super, używała bym go dłużnej ale był maj, mała miała 3mc. i zrezygnowałam, jak dla nas miał 2 duze zalety
-kiedy karmiłam małą w łózko, ona leżała na rożku później związywałam rożek i przenosiłam ją do łóżeczka, nigdy się nie budziła a jak chciałam ja bez rożka wsadzić do łóżeczka był problem
- mój M. choć sprawny i obrotny tatuś chciała nosic dziecko tylko w rozku, czół sie pewniej, bardzo go lubił

Tylko ze teraz będzie czerwiec, moze jak nie będzie upałów to sie przyda, może kupie taki cienki
Spiworków nie miałam, wiec nie wiem ale jak na nie patrzyłam wydawało mi sie dze dziecko test trochę skrępowane, nie wiem dlaczego, moze dlatego ze szwagierka mi odradzała, ale chyba poszukam używanego na allegro, takiego bawełnianego i sprubóje na lato
 
reklama
Nika ja z moim nie mogłam znaleźć większych rozmiarów, największy mam chyba na 80-86
ale on już nie chciał w nim spać, bo się zaplątywał, jak się wiercił

ja polecam za to jeszcze jeden wynalazek "sukienka do spania", coś takiego
fajne, pod spód pieluszka i jak trzeba przewinąć, to nic się nie odpina, tylko podciąga do góry
KOMPLET DLA NIEMOWLAKA
 
Do góry