reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Fioletowa sukienki nazywane też śpiworkami to zdecydowanie jedne z moich ulubionych ciuszkow. Mamy chyba z 7 sztuk :yes: rownież szczerze polecam
 
reklama
Ja wszystkie spiworki mam z ciuchów - więc warto tam poszukać:tak: Moje pszczoły tez spały w nich do rozmiaru 86, ale wdywałam większe:tak:
 
dziewczynki wiem ze pewnie juz o tym było ale pliss napiszcie tylko o rozmiarówkę i jakie ciuszki na początek powinnam kupic, polecacie kupowanie tych na 54 ? czy lepiej od razu na 62 ? i po ile szt i czego ?
 
Dołączam się do pytania - czas chyba już coś nabywać, bo Aro zaczyna za często dopytywać kiedy i kiedy...
 
Ja nie rodze zbyt duzych dzieci, więc polecam ciuszki w rozmiarze 56. Moje laski w tych na 62 początkowo sie topiły, podwijanie rękawków w kaftaniczkach jest ok, ale nogawek od śpioszów juz sie nei podwinie:sorry2:
Ale jak wiecie, że np Wasze mamy babcie, teściwe rodziły dzieci czterokilowe, to od razu kupowac 62:tak:

Ja bym kupiła tak:

-bodziaki z krótkim rękawkiem : 6sztuk (3 x56, 3x62)
-bodziaki z długim; 4 sztuki (2x56, 2x62)
-kafatniczki:6 szt (3 x56, 3x62)
-półspioszki lub śpioszki : 6szt (moim zdaniem półśiochy sa wygodniejsze niz spiochy zapinane na ramionkach)
- pajacyki: 6szt (jak uzywałam do spania)
- czapeczka po kąpieli- max 2 szt
-rękaiwczki niedrapki- jedna para
- dresik, a jeśli planujesz noszenie w chuście cieplejszy pajacyk(np polarowy)- rozm.62.
- czapeczka "na wyjscia" bawełniana
- skarpetki: cieńsze i grubsze
i ja bym kupiła do tego komplecik odświętny np do lekarza: rozpinany bodziak, kaftanik i śpioszki

Nie wiem czy o czymś nie zapomniałam:sorry2:
 
reklama
oglądam dzien dobry tvn i przed chwilą zapowiadali ze będzie o kąpaniu niemowlaczków i gadżetach umilających ją:-)
 
Do góry