reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Asia no też mam taką nadzieję :tak: .. Ja narazie do jednego weszłam bo akurat było mi po drodze..A dodatkowo mnie zdziwiło to,że tam zawsze tłumy waliły :shocked2:.. Cena z kosmosu w porównaniu do jakości.. To już nawet w Pepco można kupić tanio nowe bodzio..
 
reklama
Asia ja prałam bo dużo rzeczy miałam własnie z ciucholandów a nie lubie tego specificznego zapachu i jakbym je włożyła takie do szafy to wszystko by mi przeszło tym zapachem więc je wyprałam i sama nie wiem czy będę je jeszcze prac zależy jak sie bede czuć w maju czy będę miała siłę to robić :baffled: a powiedzcie czy wy pierzecie nowe ciuszki bo podobno sie zaleca przeprać ale ja synkowi nowych nie prałam i sama teraz nie wiem :sorry2:

a co do termometru to też sie zastanawiam wiec proszę o opinie jaki jest dobry znalazłam taki co myslicie ???
SMOCZEK Z TERMOMETREM dźwiękowy HIT!- termometr (2971081970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Naya ja kupię termometr elektroniczny taki bezdotykowy. Z Olivierem sprawdził się bardzo dobrze ale podczas przeprowadzki zaginął w akcji. Jak odpalę komputer to podrzucę linka.

http://allegro.pl/termometr-bezdotykowy-hw-3-medyczny-wyprzedaz-i2951626589.html

Ten w smoczku się nie sprawdza jak dziecko śpi np. Przy tym do czoła nie trzeba Malucha nawet dotykać.

Co do prania - tak wrzuciłam ciuszki po Olivierze i wyprałam ale na razie w zwykłym proszku i płynie do płukania i z odplamiaczem. Koło kwietnia/ maja wypiorę jeszcze raz w dzieciowym płynie. Te nowe nie zawsze piorę. Jak już to wrzucam do samego płukania.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki ja szukając stron dla bliźniaków znalazłam wyprawkę. Co prawda niektóre ilości są podawane dla dwójki dzieci ale same pozycje warto przeanalizować.

MultiMama
 
hej dziewczyny, super zakupy!ja też kupuję tylko w second hand'ach a poniżej moje zdobycze całe 1,40 za sztukę :] DSC_0452.jpgDSC_0453.jpgDSC_0451.jpg
 
tak, wszystkie nowe rzeczy piorę, dzieci maja wrażliwą skórę i warto się pozbyć chemii z ubranek
używane [po Arturze i te które dostaję/kupuję] to będę prać dwa razy - pierwszy raz z odplamiaczem i co się da w wyższej temperaturze, a potem już normalnie z samym proszkiem...
jutro może poprosze mojego żeby mi wyciągnął kartony do przejrzenia to sobie może już zacznę ogarniać rozmiarami... bo na razie to mam mega bajzel w ubrankach
 
Natis bardzo ładne ubranka! Poznaje te skarpetki z H&M zastanawialam sie nad nimi:-)
AGACIA - kupiłam te dwa zestawy ubranek w H&M - żabkowy i MUM+DAD. Mają ładne rzeczy, dobra bawełna, ale ceny dosyć wysokie i brak wyprzedaży dla tych maluchów. Nie pomyślałam też przy zakupie tych zestawów, że dla takich maluszków najlepsze są body kopertowe - najłatwiejsze w użyciu. Żabkę mam na 56 i mam nadzieję, że dam radę ją założyć :-).

Natis Piękne ubranka,trochę Ci pozazdrosciłam dlatego zrobiłam zdjęcia dotychczasowej garderoby Tymka. Chciałam tak ładnie poukładać jak Ty ale nie chciałby mi się poźniej tego jeszcze raz składać :zawstydzona/y:

Kochana - masz piękne miejsce na składowanie ciuszków - wyprawka super!!! Ja niestety nie mam szafy, ułożyłam ciuszki na fotelu i kilka razy dziennie je przekładam, pokazuję jak ktoś przychodzi i znów składam ;-)


Naya ja kupię termometr elektroniczny taki bezdotykowy. Z Olivierem sprawdził się bardzo dobrze ale podczas przeprowadzki zaginął w akcji. Jak odpalę komputer to podrzucę linka.

http://allegro.pl/termometr-bezdotykowy-hw-3-medyczny-wyprzedaz-i2951626589.html

SARA - też właśnie o takim termometrze myślałam. Z Natką miałam taki do uszka, ale się nie sprawdzał, temp. co użycie wychodziła inna, niezgodna. O smoczkowych też słyszałam, że kiepskie...


DZIEWCZYNY - co do prania i prasowania ciuszków to myślę, że dopiero w kwietniu się za to zabiorę i będzie już przygotowane dla Małej. Wcześniej nie widzę sensu, no chyba, że mogłabym się ruszać i bardzo by mi się nudziło :).

CZAPELKA - piękne ciuszki! Słodkie :-).

Acha, zamówiłam dziś laktator AVENT ISIS - najnowszy model. Był w super cenie 105zł (+przesyłka 12zł). Dodatkowo nakładki silikonowe w najmniejszym rozmiarze też z Aventu.
 
prać i prasować też będę w kwietniu gdzieś... teraz sobie powrzucam do pudeł odpowiednie rozmiary i pospisuje co mam, żeby wiedzieć co dokupić
tak na serio, to u mnie chyba wchodzi kupowanie na czterolatka dopiero ;-) do lat 3 mam raczej wszystko ;-)
a się pochwalę tym co z endo kupiłam
BODY DLA NIEMOWLAKA
jak dotąd to i bodziak z c&a "genius inside"
tyle z zakupów
 
reklama
Fioletowa, moja bluza z endo okazala sie jednak rozowa, a nie fioletowa. Jak sie okaze, ze bedzie chlopiec, to bluza powedruje do kuzynki, ktora rodzi w kwietniu ;) Body przesliczne, ja mam z innym napisem, nawet nie pamietam jakim ;) schowalam do szafy, zeby nie ogladac co 5 min jak dotychczas :)
 
Do góry