reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
wchodząc tu dzisiaj miałam nadzieje na zdjęcia zakupów natis i dzieki kochana nie zawiodłaś mnie ;-):-)
ale masz cudeńka !!!!! śliczne i dużo tego :tak: a właśnie dokładnie tą samą kurteczkę miałam w ręce z 5-10-15 wydawała mi sie taka maleńka :sorry2: nasze córy będą chodzić w tych samych ciuszkach z 5-10-15 bo zamawiałam kilka tych samych rzeczy co Ty ;-):-) i widzę że Ty tak ja masz już wyprawkę do samej zimy ;-)
 
Natis faktycznie Twoja córcia już obkupiona i to galancie
:tak: super ciuszki!!

A ja napisałam maila do Zary i miła pani do mnie oddzwoniła.Problem tkwił w...przeglądarce :oo2: Zaraz zamawiam kurteczkę i mam nadzieję,że w czwartek jak będę w Łodzi będzie do odbioru :-D wczoraj jeszcze się wahałam czy kurtka dla takiego małego dziecka będzie dobra,czy nie kombinezon.. Ale jednak stanęło na kurtce:blink:

Zastanawia mnie jedno..Termometr. Chciałam kupić taki do mierzenia w uchu..Jakiś lepszy..A podobno one wcale nie są takie dobre. No i teraz mam mętlik... Dziewczyny może poradzicie coś w tym temacie :zawstydzona/y:


Tyle pisałyście o lumpkach,i ja zachęcona weszłam do jednego..I jak szybko weszłam tak wyleciałam jak strzała..Udałam się do "kosza" z ciuszkami dla maluszków..Pierwszy lepszy kaftanik w ręce...Cały powyciągany,wypłowiały,brudny od czekolady.. Następny to samo..Kolejny też.. Kilka tych rzeczy wybrałam ale dosłownie były w strasznym stanie!! I za 7 zł!! No to ja w 5-10-15 za 9,9 wolałabym kupić nowe...Czy w smyku są po 3 szt za 30 zł na przecenie..Szok! W tygodniu zajrzę do innych..Ale tamtym jestem mega zniesmaczona..Dosłownie jak szmaty to wyglądało :no:
 
Ostatnia edycja:
Świetne ciuchy Natis!
Ja jeszcze nic nie mam (tzn. mam dwa bodziaki jeden z napisem I'm a loveli boy).
Troszkę czekam jeszcze bo mamy znajomych którym w październiku urodził się drugi synek i mówili, że będą się pozbywać rzeczy.

Asiu napisz czy coś kupiłaś we wspomnianym second-handzie na Filipa.

Przeraża mnie wybór wózka i innych rzeczy niezbędnych. Bo ciuszki to widzę, że bez problemu się kompletuje :)
 
Natis bardzo ładne ubranka! Poznaje te skarpetki z H&M zastanawialam sie nad nimi:-)
ASiu jak zakupy na Filipa? Jakie tam ciuszki wypatrzyłaś?
Ja mam już parę ciuszków, wczoraj kupiłam zestaw 5 czesciowy z H&M- nie moglam sie powtrzymać. Kupiłam też czapeczke welurową z uszkami i 2 czapeczki dla bobo:-)
hmprod
 
Oj zakupy się udały. Kupiłam całą siatkę ubranek : głównie bodów, koszulek z dłuższym rękawkiem, i śpiworek do spania. Za wszystko zapłaciłam całe 12,50 :-) kupiłabym wiecej ale akurat dziś "królowały" ubranka dla dziewczynek.

Natis Piękne ubranka,trochę Ci pozazdrosciłam dlatego zrobiłam zdjęcia dotychczasowej garderoby Tymka. Chciałam tak ładnie poukładać jak Ty ale nie chciałby mi się poźniej tego jeszcze raz składać :zawstydzona/y:

130126_163022.jpg130126_163030.jpg
 
Asia też masz juz ładną wyprawkę w szafie ja tez mam juz poprane poprasowane i poskładane w szafie i uwaga uzbierało sie tego 3 pułki na jednej mam bodziaki i pajacyki od 0-3 i od 3-6 na drugiej półce ciuszki na zimę rozm od 6 do 9 miesięcy a na trzeciej sukienki czapeczki malutkie rajstopki skarpetunie :))))) muszę dokupić jeszcze po parę bodziaków z każdego rozmiaru i jakąś cieńszą bluzę bo nie mam nic cieplejszego na lato a przecież w lato zwłaszcza u nas zdarzają się tez chłodniejsze dni i wyprawka ciuszkowa aż do wiosny z głowy ;))));-)
 
reklama
Teri114 Ja mam poukładne w podobny sposób co Ty, większe z tyłu mniejsze rzeczy z przodu. Powiedz mi tylko czy bedziesz jeszcze raz prać przed czerwcem ? ja też chciałam prać i prasować ale przyjaciółka mi poiwedziała, że i tak bede musiala zrobić to jeszcze raz np w maju... :szok:

Nayaa Mam nadzieję, że w innym lumpku bedzie lepiej. W "moim" bardzo rzadko są brudne ubranka, Za te 50 groszy naprawdę ładne, porzadne rzeczy są.
 
Do góry