reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

wiekszość dzieci rodzi się powyżej 50 cm mój choc ważył 2900 to długość miał 54 cm więc 50 odpada chyba że dla wcześniaka ja mam sporo już na 56 no bo wiadomo ze dziecko szybko wyrośnie no ale przez ten miesiąc czy dwa tez musi mieć co załozyć a nie tonąc w bodziakach ja podobnie jak natis nie lubie za dużych ubranek na dziecku to brzydko wygląda a my rodzimy w lato więc tym bardziej musi ładnie wyglądać w dopasowanych bodziakach ;-) ja ciuszki zbieram potem wystawię pakę ciuszków na licytacje na allegro po synku tak udało mi sie większośc rzeczy sprzedać i odzyskać część kasy ;-)
 
reklama
No to bede kupować rzeczy pow 56. Jakby coś to moja mama w ciuchach na pewno kupiła coś w rozmiarówce 56:crazy: Podobno juz ma całą reklamówkę. Ciuszki za 1-3 zł magia!!!
 
terri mi ciotka kupowała w usa, a oni mają inną rozmiarówkę tj. 0-3 3-6 itd.
na 0-3 mam kilka słodkich bodziaków z krótkim rękawem, na początek idealne :-D
 
Dziewczyny jakoś tak mi dziwnie, bo nie lubię się chwalić, ale obiecałam fotki zakupowe to wklejam ;-)
Szcególnie dla TERI i SARY :-).

Sporo ich, ale nie umiałam zrobić mniej ;)
 

Załączniki

  • ubranka_LENKI (9).jpg
    ubranka_LENKI (9).jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 65
  • ubranka_LENKI (10).jpg
    ubranka_LENKI (10).jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry