reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Nie wiem gdzie wrzucić więc wrzucam tutaj, mój dzisiejszy zakup (bluza 19zł i półśpioch 9.99zł) w 5 10 15 i jeszcze Młodej 4 pary skarpetek Hello Kitty z 9zł na 2.99zł :-)
_1250002.jpg
 
reklama
Ja się właśnie zdecydowałam złożyć zamówienie w sklepie Zary iii kłopociki.W ogóle nie mam opcji wyboru sklepu :-(a chciałam odebrać w sklepie bo w tygodniu i tak w Łdz będę..a tu klops. Zamawiała któraś z Was z Zary?? Miałyście taki problem??
Jak już się zebrałam i na kurteczkę mnie naszło,tatusiowi się spodobała to tu taaaaka przeszkoda :crazy:
 
A jakie rozmiarówki ubranek kupic maluszkowi?? Jakie ciuszki kupić na poczatek jako wyprawkę 50 cm?? przecież to po 2 mcach bedzie do wyrzucenia:no:( czy raczej przechowania) . acha czy czapeczki kupować na lato?? Jak tak to czy ze sznureczkami są bezpieczne??
 
Ja mam dosłownie kilka na 56 a reszta większe - na 50cm nie mam nic i nic nie kupię. Z 56 po dwóch miesiącach też wyrośnie niestety taki urok małych dzieci i ubrań ;-)
Czapeczki mam cienkie bez sznurka przy SYnku miałam wiązane bo to zima i jakoś specjalnie nie przeszkadzały.
 
reklama
nie zaleca się czapeczek wiązanych w ogóle
myślę że dwie, góra trzy bawełniane mogą się przydać, więcej nie ma po co

co do rozmiarów to 56 [góra kilka sztuk] i 62
dziecko może urodzić się większe, a wtedy 56 w ogóle się nie założy, 62 w razie czego podwinie się rekawy, jakby były za duże

50 to chyba jeśli jesteście oboje niscy, tak mi się wydaje, bo 50 to dla dzieci malutkich, raczej nie sądzę żeby dziecko urodziło się tak małe [w terminie]

i owszem, większość rzeczy to na 2-3 miesiące i od tego się nie ucieknie...
 
Do góry