reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

I jednak nie wytrzymałam.. wydałam 7,89zł :-D:-D:-D
IMAG0224.jpg
 
reklama
kingusia śliczny :tak:

madzia cuda a jaki rozmiar kombinezonu wzięłaś?

Jak pisałam na ogólnym byłam u znajomej. Wcześniej używała laktatora ręcznego Aventu, tym razem mąż zakupił tommee tipe i stwierdziła, że zły nie jest ale do pierwszego się nie umywa nawet.
NATIS Ty też miałaś prawda? Podrzuć linka kochana.
 
fioletowa odpowiem tutaj bo na głównym by zginęło.

Odnośnie PRZEWIJAK

Tak chodzi o ten przewijak. Tak strasznie się kiwał w sklepie, że aż nie mogłam uwierzyć. Miałam możliwość kupienia czarnego za 80zł ledwie używanego i mocno się zastanawiam. W sumie w sklepie z wystawy, naciskany, miętoszony przez setki rąk a może ktoś go źle złożył? A jeśli to nie kwestia złożenia? Jak Laska opuści jeszcze trochę to może na działkę wezmę ale waham się bardzo.

PS. Dostałam paczuszkę z Bebilonu :tak:

Projektowanie łazienki spędza mi sen z powiek....a właściwie wybór i ułożenie płytek :-:)confused2:
 
Ostatnia edycja:
Fajna ta lista. Ja bym tylko kupiła mniej flanelowych a więcej tetrowych pieluch bo przy karmieniu i odbijaniu sa potrzebne i jak maleństwo ulewa to 1 uzycie i pranie. I nie kupowałam pokrowca na przewijak, kładłam pieluszke flanelową, ta sama rola a kasa w kieszeni. Rożek polecam usztywniany, do prania płyn bo lepiej się wypłukuje niz proszek,pempka teraz chyba już nikt nie przemywa, czasem się psika octaniseptem. No i maty edukacyjnej nie używa się od razu, ani grzechotek ja polecam takie książeczki przyczepiane do łózeczka dla noworodków KSIĄŻECZKA INTERAKTYWNA DWUSTRONNA TINY LOVE (2945185286) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. A majtki poporodowe tylko takie z siateczki i polecam kupić zamiast podpasek wkłady ginekologiczne mają dużo lepszą chłonnośc niz najwieksze podpaski czy tez takie typu mama. A wkładki do biustonosza odradzam firmy bella, zostawiały mi kłaczki na sutkach. NO i pewnie butelkowym mamą potrzebny bedzie steliryzator bo gotowanie bardzo niszczy butelki.
 
No lista super, już sobie skopiowałam i będę tylko dopisywać :-)

Dziewczyny u mnie w Ikei nie ma tej białej wanienki do kąpieli i nie wiadomo kiedy i czy wogóle będzie :baffled:
Na allegro krzyczą sobie ok. 30zł + przesyłka - paranoja, jak w Ikei jest po 19zł
W związku z tym jesli tej wanienki nie kupię to do swojej starej, którą mam dokupię taki oto leżaczek i chyba też będzie git
FOTELIK KĄPIELOWY- Składana wanienka WANIENKA 3w1 (2912344842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (chyba, że wylicytuję za dobrą kwotę wanienkę na allegro, którą mam na oku ;-))
 
Wenusjanka jak znajdziesz podrzuć linka do leżaczka. Podkłady chłonne są na liście :tak:za to nie wiem ja mogłam telefon pominąć :-p

ISIS fajna sprawa. Kurczę odkąd urodziłam Synka tyle różnych nowych rzeczy czasem "wynalazków" się pojawiło że szok!
 
Ostatnia edycja:
Odnośnie PRZEWIJAK

Tak chodzi o ten przewijak. Tak strasznie się kiwał w sklepie, że aż nie mogłam uwierzyć. Miałam możliwość kupienia czarnego za 80zł ledwie używanego i mocno się zastanawiam. W sumie w sklepie z wystawy, naciskany, miętoszony przez setki rąk a może ktoś go źle złożył? A jeśli to nie kwestia złożenia? Jak Laska opuści jeszcze trochę to może na działkę wezmę ale waham się bardzo.


wiesz, może to kwestia "wystawy" - te sp[rzęty zawsze sa niedokręcone, rozklekotane
takie przeijaki miała szkoła pływania, gdzie chodziliśmy z Arturem i wiesz, tam eksploatacja była spora, ale były stabilne i dlatego ja stwierdziłam że chce taki miec

natis - miałam ten sam laktator i bede go znów używać

ja do wanienki kładłam zwykłą pieluchę tetrową - gąbki, materacyki, hmm no nie za bardzo da się wyprać, a tetrę po każdej kąpieli mozna
 
reklama
Też używałam laktatora Aventu i mam go wciąż - jak dla mnie zdał egzamin.

Do wanienki tak jak Fioletowa, wkładalam pieluchę, później już nic. Liczyłam tylko na moje ręce. Nie używałam nawet myjki, bo we wszystkich gąbkowych rzeczach szybko zbierają się bakterie. A nie ma nic lepszego niż dotyk mamy czy taty a nie gąbki.
 
Do góry