reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

natis anulka potwierdzam ja nosiłam c w ciązy a po porodzie miałam takie wielkie że mąz mi kupił e i był dobry, nadmienię że kazałam mu kupić d ale panie mu doradziły że lepiej będzie e i tak tez się stało :-)
 
reklama
SARA - piękny leżaczek :-) też się nad nim zastanawiałam :), piękny komplecik :tak:
właśnie zastanawiam się nad tym pasem - z Natką nie używałam. Nie wiem co zrobić :baffled:


Tak długo pisałam tego posta, że już mam odpowiedź na moje pytanie ;-)



TERI - niezłe zakupy :-) moje też właśnie przed momentem dotarły. Ostatnie pierdółki i podgrzewacz do butelek.

NISSANKA - mówisz, że za małe kupiłam te biustonosze... kurcze chyba masz rację...

SMILE - ja kupiłam ręczny laktator z AVENTu, z Natką też go używałam i sprawdził się super.
 
Ostatnia edycja:
madzia a jesteś leniuch, czy raczej taka co po wypiciu herbaty od razu kubek myjesz?
w tym drugim wypadku myślę że po 2 butelki starczą
jeśli jesteś taka jak ja, że czekasz aż sie nazbiera to najmniejszych butelek ze 4, największych 2 starczą
[jeśli będziesz karmić mm, a nie piersią]
jesli masz sterylizator, to więcej butelek jest wygodniejsze - myjesz, wstawiasz do sterylizatora i jak się napełni to włączasz - w moim avencie miesciło się 6 butelek
przy mm - to posiłków na początku będzie więćej, po pół roku jak się wprowadza dodatkowe potrawy i drugie mleko, to mleka mniej podajesz
u nas na końcu mleko było 2 razy - rano i na noc

jeśli bedziesz karmić piersią to po 2 butle w zupełności wystarczy
 
madzia ja mam 20 pieluch tetrowych białych i 4 kolorowe to aż za dużo, myślę że 12-15 szt w zupełności starczy żeby prać 1-2 razy w tyg jeśli będziesz używać pampersów, butelki mam 2x260ml i 1 x150ml
 
reklama
wenusjanka, ja butelki mam 3 na razie - 2 małe i 1 średnią - ale to tylko dlatego że szklane aventu trudno dostać i są drogie
pozostałych rzeczy też mam wszystkiego za dużo - za dużo pileuch tetrowych, za dużo flanelowych, za dużo ubranek itd.
 
Do góry