reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
dziewczyny ja tak z innej beczki powiedzcie jakie pierwsze mleko wypróbowałyście dla niemowląt, pytam z ciekawośc bo nastawiam się karmić piersią ale nie zawsze to wychodzi i trzeba dzieciątko czymś dokarmić

ja zaczynałam od Enfamilu przy dokarmianiu, a jak przechodziłam na stało to był Bebilon Pept bo było podejrzenie o skazę. Teraz jesteśmy na zwykłem mleku i nic się nie dzieje
 
anusiakanusia dziękuję - leżaczek rewelacyjny! Funkcjonalny przede wszystkich i pięknie wygląda - nie przesadzony w wzornictwie - prosty i stonowany, taki jak lubię klimat i desing. A szukałam czegoś, co mogę zabrać ze sobą do kuchni czy do salonu - DZIĘKUJĘ! Miałam z tym problem - bo łóżeczko na 100% musi być, a kojec odpadał z przyczyn technicznych - nie dałabym rady migrować z nim po całym domu, a ten bujaczek pod pachę i w każde miejsce z nim mogę iść.
 
ok pierwsze zakupy zrobione... nie lubię za przesyłkę płacić parę razy więc u tego sprzedawcy kupiłam wszystko co mogło się przydać:)))

Na maj (z następnej wypłaty) muszę kupić jeszcze uszczelki do laktatora, nakładki na sutki, jakieś ręczniki dla maluszka i tyle... inne pierdoły będę kupować na bieżąco:)

Untitled.jpg

edit: a miałam kupić tylko rogala... :p:p:p
 

Załączniki

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    51,8 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
anusia ja też chcę kupić identyczny bujaczek. Jak z jakością wykonania?? Bedziesz go używac od razu ?? Ja myślę,że kupie go jak juz mały się urodzi a póki co bede używać gondolki z wózka:eek:
 
anusiak cudne zakupy, lezaczek świetny
Co do mleka u nas Nan tez się nie sprawdziło, bebilon był trafiony. Chociaz Mila zaczeła jeść mm późno, po jakims czasie bebilon ja uczulił i jadła gerbera, on jej najbardziej pasował. O słoiczkach nawet nie myslę jeszcze. A kosz na zakupy dla mnie też zbędny i tak wyrzucamy śmieci często i jakoś nie zauwazyłam smrodku z niego, zwłaszcza na poczatku to kupki raczej nie śmierdza.
My mamy leżaczek po Mili tego typu
FISHER PRICE NOWY LEŻACZEK BUJACZEK X6144 DO 18KG (3117851653) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
sprawdził się rewelacyjnie
mamy tez taka huśtawkę i to już w naszym przypadku w ogóle rewelacja
HUŚTAWKA BUJACZEK FISHER PRICE PAPASAN J6978 (3142864965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

za to dalej nie kupiłam pościeli...
Jutro idę po koszule nocne, do nas na targ przyjeżdża taka pani z ślicznymi z Muzzy, kupowałam z Emilką w ciązy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisieńka masz rację, ta huśtawka jest rewelacyjna, my taką samą będziemy mieć po chrześniaku męża. U nich też świetnie się sprawdzała.
 
Do góry