reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

też się chyba zdecyduję na roan marita będę trzymać na klatce schodowej, miałam mutsy transorter i jak ważyłam 55 kg to jakoś dawałam radę wnieść na 2 piętro a potem jak waga poleciała to nie dawałam rady wózka i małego klocka dźwigać i przyznam się szczerze że było to nierozsądne posunięcie z mojej strony bo nie jaj b. nie trafiłabym w schód i dopiero by było .... a powinnam się przecież liczyć z taką ewentualnością
 
reklama
Jak na moje oko wózek bardzo fajny no i maxi cosi można wpiąć a to moim zdaniem jedne z najlepszych fotelików!

Mnie by zastanowił tylko podnóżek a właściwie jego zakończenie (czemu jest "zawinięte") a co za tym idzie do ilu lat starczy?? No i czy spacerówka rozkłada się zupełnie na płasko. Chociaż znając nas i życie to i tak w jakąś spacerówkę leciutką się zaopatrzymy ;-)
 
Jak na moje oko wózek bardzo fajny no i maxi cosi można wpiąć a to moim zdaniem jedne z najlepszych fotelików!

Mnie by zastanowił tylko podnóżek a właściwie jego zakończenie (czemu jest "zawinięte") a co za tym idzie do ilu lat starczy?? No i czy spacerówka rozkłada się zupełnie na płasko. Chociaż znając nas i życie to i tak w jakąś spacerówkę leciutką się zaopatrzymy ;-)

Jedo ma super wózki, ten model oglądałam i ten podnóżek jest regulowany (jakby wysuwany), spacerówka jest duża i moim zdaniem spokojnie starczy dla kilkuletniego dziecka :tak: Kwestia tylko tego że sam wózik nie jest lekki + kilkanaście kg dziecko to już będzie co pchać:sorry2:
Ja ostatnio miałam wózek Jedo ( taki dwa w jednym, głęboki+ spacerówka) i byłam bardzo zadowolona :tak:, ale po roku jak młody osiągnał swoje 13 kg zakupiłam parasolkę chicco enjoy i zdecydowanie lepiej mi się jeździło takim leciuteńkim wózkiem.

Ja tym razem zdecydowałam sie własnie na leciuteńki wózek,niby nosić nie muszę i do auta by się spokojnie zmieścił, ale jednak wolę tym razem lekki. Nie wiem, może potem będę załować, ale jak na razie jestem zdecydowana na chicco enjoy
Wózek Chicco ENJOY TRIO OKAZJA!!! (2919154581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Kurde ale kolorki, nawet nie wiedziałam ze w tylu kolorach wystepuje.... ładniutki ale ten pałąk bedzie się brudził jak:szok:
 
No to dobrze wiedzieć :) i z tym fotelikiem i ogółem jak on "wygląda" co się z czym je.
Odnośnie fotelika.. znalazłam jeszcze taką wersję jakby nie patrzeć-tańszą 3w1 FYN 4DS JEDO od ręki JSE , Freeline , skórka (2899418219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale z jakimś "ichniejszym" fotelikiem. (a i kolor mi bardzo pasuje:-D)
Mam plan żeby dzisiaj pociekać po sklepach z wózkami i może coś upatrzę,zobaczę,podotykam,"karnę się";-)
 
Ja to ostatnio na allegro oglądam łóżeczka ;-)
I chciałam Wam zaproponować kupno takiej poduszeczki-klina, która jest rewelacyjna (miałam ją przy córce i sprawdziła się ponad moje oczekiwania)
MATEX PODUSZKA SMART KLIN 60 cm+POSZEWKA!!! (2916279113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Klin Milusie Medica (2875193776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A widziałyście taki materacyk do łóżeczka???
LifeNest - materac dla niemowląt zapobiega SIDS!!! (2902797736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do wózka to ja dostanę od przyjaciółki, kupiła w tamtym roku w marcu, a teraz już na wiosnę małego do parasolki przenosi, a wózek taki (gondola+spacerówka+fotelik+akcesoria) tylko kolor ciemny Europe:
X-LANDER X-RUN ORYGINALNY MEGA ZESTAW x-lander_pl (2917258064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Nika ja tez kupuję ten chicco trio enjoy waham się między kolorkiem fiolet a bordo i sama nie wiem który ;-)

isis tez ostatnio przeglądam łóżeczka ja kupuje na allegro cały zestaw łóżeczko z szufladą obowiązkowo bo to dodatkowy schowek na rzeczy dziecka + materac + pościel ful wypas wychodzi dużo taniej niż miałabym kupować wszystko osobno a wiadomo za wysyłke płaci sie raz a wszystko jest z kompletu nawet rożek w kolorze poscieli ehhh juz bym chciała zamówić ale jeszcze na łóżeczko za wcześnie więc na razie oglądam
 
Teri ja dokładnie to samo, też w komplecie tylko bez pościeli, bo pościel mam i koniecznie z szufladą, bo to dodatkowy schowek, a u nas miejsca mało, mamy 2 pokoje więc maluch będzie z nami w pokoju (młoda już zakomunikowała, że mam jej zatyczki do uszu kupić, a jej pokój to twiedza), a przeprowadzka pewnie nie prędko, bo gdzieś pod koniec roku o ile dobrze pójdzie. Mi się podoba takie:
ŁOŻECZKO tymon SZUFLADA + MATERAC + PRZEWIJAK ! (2904936142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Co do wózka to ja dostanę od przyjaciółki, kupiła w tamtym roku w marcu, a teraz już na wiosnę małego do parasolki przenosi, a wózek taki (gondola+spacerówka+fotelik+akcesoria) tylko kolor ciemny Europe:
X-LANDER X-RUN ORYGINALNY MEGA ZESTAW x-lander_pl (2917258064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Joołłłł... a ja jeszcze za wózkami się nie oglądalam. Ależ to wszystko kosztuje....
Znajomi pytali ostatnio czy mam już jakiś tym i polecili właśnie X-LANDERA, że fajny, że go mieli i że wózek nie do zdarcia.
 
Do góry