reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Dziewczyny- super zakupy! Fajnie, że wstawiacie linki, bo mnie jeszcze wieeeeeelu rzeczy brakuje, więc pewnie skorzystam :-D

Mikoto- ja tak, jak Kingusia, mam X-Landera XQ, używkę od znajomych. Ostatnio wypróbowałam go na śniegu i bardzo dobrze się sprawdza. I tak, jak pisze Kingusia, bardzo łatwo wpina się i wypina zarówno gondolę, jak i spacerówkę, zajmuje mało miejsca po złożeniu, a składa się go naprawdę bardzo łatwo i szybko. Ma duży kosz pod spodem, no ja jestem bardzo zadowolona:tak::tak::tak:
 
reklama
Sara super wózek - pościel w sówki też super, czy zamawilaś tu: Dla dzieci -

Bona i reszta dziewczyn, które wypowiedziały się o X landerze - dziękuję! Trzeba będzie podjąć decyzję. Jak tylko pogoda się poprawi musimy się wybrać na maraton po hurtowniach
 
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tych zakupów ja mam wszystko po synku i tylko kupiłam kosmetyki i butelkę z nakładkami do karmienia a ja uwielbiam chodzić po sklepach dziecięcych i przeglądać ubranka takie małe no cóż
 
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tych zakupów ja mam wszystko po synku i tylko kupiłam kosmetyki i butelkę z nakładkami do karmienia a ja uwielbiam chodzić po sklepach dziecięcych i przeglądać ubranka takie małe no cóż

to ja zazdroszczę braku wydatków :-D


Dziewczyny, orientujecie się, czy przeceny na smyk.com obowiązują również w sklepach??
 
Ostatnia edycja:
madzia ostatnio byłam w smyku i tylko kilka rzeczy było przecenionych, jakieś resztki - także jak masz coś upatrzonego na necie w smyku to kupuj
 
to ja zazdroszczę braku wydatków :-D


Dziewczyny, orientujecie się, czy przeceny na smyk.com obowiązują również w sklepach??

Nie wydaje mi się.Ostatnio jak patrzyłam na rzeczy typu pieluszki flanelowe czy nawet ciuszki,to ceny w necie były promocyjne a ja na drugi dzień jechałam do CH mówię "kupię" i obowiązywały normalne ;(

W ogóle mam zagwozdkę.Do tej pory upierałam się,że fotelik kupię Maxi Cosi Cabrio ale po dzisiejszych ekhm... "stękaniach" mojego faceta który uparł się na (i teraz problem..to jedna firma czy dwie?? ) Britax/Romer. Fotelik w przedziale 0-18..Co myślicie o takich fotelikach? Jak dla mnie minus taki,że jego już do wózka nie wepnę..
Przez te wózkowo-fotelikowe tematy to ja "umrę ze starości ale młodo" :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
marcysiowa: no to fajnie. to mój pierwszy raz, więc się denerwuję, ale mnie uspokoiłaś. :baffled:No i chyba to allegro dziś już działa, bo mam potwierdzenie zamówienia i wpłaty na e-mailu. Zobaczymy. A jak długo czekałaś na przesyłkę?
 
Do góry