reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tych zakupów ja mam wszystko po synku i tylko kupiłam kosmetyki i butelkę z nakładkami do karmienia a ja uwielbiam chodzić po sklepach dziecięcych i przeglądać ubranka takie małe no cóż

ja też mam wszystko po synku (2latka) ale mimo wszystko dokupiłam parę "letnich" rzeczy bo synek zimą się rodził :-D:-D
 
Dziewczyny, a gdzie kupowałyście wszystkie kosmetyki dla siebie i dziecka + podkłady, podpaski, majtki itp. na allegro czy gdzies indziej???
 
Isis ja kupowałam na allegro u takiej fajnej osoby co miała wszystko
tylko teraz allegro ma awarie a wstawiła bym link, może się naprawi to niebawem Ci prześle
 
Dziewczyny z Wawy. Ja wszelkie kosmetyki kupuje w jednej aptece na Zoliborzu. Maja baaardzo tanie rzeczy, np. za femibion placilam u nich 28zl, wszedzie po 45-48. Kosmetyki bede kupowac w srode, to dam Wam znac jak z cenami.
 
Leir ja też czekam na linka :) Muszę kupić parę rzeczy higienicznych :-)
Dziś byłam w Carrefourze i kupiłam na samie super koszulę do porodu czerwoną w serca. Jest rozpinana z fajnej bawełny za 19,99zł!!! Do tego w Jysku klapki gumowe za 10zł :-):-)
 
Ja kupowałam art. higieniczne w Rossmanie i w aptece.

W aptece: podkłady, podpaski Bella mama, majtki jednorazowe, sól fizjologiczną, gaziki, Octenisept, Bepanthen, Płyn do kąpieli dziecka (z Pharmaceris kupiłam, zastanawiam się nad Emolium jeszcze, ale to chyba dopiero kupię, gdy będzie taka konieczność).

A Rossmanie: Sudocrem duży (najtaniej), krem Bambino, płatki bawełniane, patyczki do uszu, noska dla dzieci, płyn do higieny intymnej Perfecta Mama, proszek Lovela, płyn do prania Bobini, wkładki laktacyjne.

Nie pamiętam co jeszcze kupowałam, musiałabym zajrzeć do rzeczy.

Pampersy i chusteczki w markecie kupiłam.

Spoglądałam na ceny w necie i myślę, że nie przepłaciłam specjalnie.
 
reklama
marcelinowa dzięki za cynk o klapkach :tak:
dawaj foto piżamy!!


Ja część kupiłam na allegro a część kupię przy okazji w sklepie pewnie.
 
Do góry