reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Natis, koszulkę ze szlafroczkiem kupiłam identyczne, zreszta szlafroczka używam cały czas, fajny :)
wozek świetny, kocyk boski, leżaczek przeslodki :) ale corcia będzie mieć słodki swiat :)
widzę, ze tak jak ja poszalalas z zakupami :) w końcu czas leci!

Kingusia, sliczne ciuszki!

Sara, bardzo fajna bryka :)

Gratuluje wszystkich nabytkow dziewczyny! :)
 
reklama
naya britax/romer to jeden producent
mają dobre foteliki, moi rodzice mają dla Artura romera, my u siebie mamy maxi cosi - tata uważa że nasz jest łatwiejszy w zapinaniu
przejedźcie się do sklepu, gdzie są oba i porwnajcie
ja bede chyba miala maxi cosi, tez ze względu na to ze ma się wpinac do mojego stelaża
 
Wszystkie pościele do kołysek sa na jedną modę...Nic mi się nie podoba i jak szybko coś nie znajdę to musze iść na kompromis i wybrać coś z dostępnych. Może wy widziałyście coś "innego" niż niebieskie misie, zyrafki, paski czy kratkę?
 
Wisieńka też szukam czegoś innego i powiem Ci że coraz częściej się zastanawiam czy po prostu nie kupić materiału i uszyć czy babci podrzucić bo jednak ona więcej talentu ode mnie ma :-p
 
jullix moje klimaty na tej stornie! Dziękuję! Ja też szukam czegoś bez misiów, myszek, laleczek, autek.

Kochane - mam pytanie, może wyda się głupie, ale to naprawdę dla mnie ważne: ile sztuk body z krótkim, z długim rękawem, spiochów, pajacyków kupiłyście? Chodzi mi o konkretne liczby - nie chcę nakupić nie wiadomo ile, a nie chcę tez kupić za mało.
 
mikoto ja ci nie odpowiem - ja mam po 40 sztuk, bo tak do mnie powracały
prawda jest taka, że pewnie nawet połowy nie założę - ja myślę że spokojnie starczy po ok 7 sztuk, bo i tak pralka będzie chodzić na okrągło, a latem miejmy nadzieję szybko będzie schło

pościel super
 
Wisieńka ja bym kupiła materiał i uszyła. Cena wyjdzie zbliżona. Mam taki zamiar z pościelą do łóżeczka.

mikoto każda z nas ma ciuszków ponad stan :-p nie będę Ci pisać ile ja mam :rofl2: minimum dla mnie to po 5 szt. wiadomo takich rzeczy jak bluzy, swetry, jeansy może być mniej (chociaż i tak mam pewnie więcej :sorry:)
 
reklama
MIKOTO - kupiłam po ok. 10szt z rozmiaru 56 i ok. 12-15szt z rozm. 62. Z tego połowa 62 to długi rękaw, druga połowa to krótki.
Pajacyków nie mam dużo - chyba z 4szt, ale mam też kilka śpioszków, półśpiochów, więc w sumie 'na nóżki' też będzie ponad 10-12szt.
Do tego jeden dresik ciepły na 56, 2 komplety na 62 i 3 komplety na 68.


Oprócz tego dostałam 4 kartony i 3 worki ciuchów od koleżanek. Powybierałam te najlepsze, a i tak mam tego ogromne ilości. Nie wiem czy zdążę to wychodzić.
 
Do góry