reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Natis!! No gratuluję!! Chyba był CI pisany ;-)

teri ja też jakoś wystopowałam. Mimo, że sporo już mam to jeszcze sporo do kupienia. Myślę, że tak jak piszecie ze słonkiem wróci wena do zakupów :tak:
 
Kingusia, śliczny wózeczek!! Teri, ten też fajny, ale ja osobiście ich nie znam. Ja wciąż poluję na moją Emmę na allegro, raz ktoś chciał sprzedać taki kolor i model jak chciałam ale nie na takim podwoziu jak chciałam (są 4 do wyboru).. Jak do końca kwietnia nic się nie pokaże to albo zdecyduję się na inny kolor albo będę się musiałam szarpnąć na nowy.. uff
 
Natis, Kingusia super wózeczki!!!!! :)))

Teri ja jestem na tym samym etapie co Ty więc nic się nie martw... spokojnie ze wszystkim zdążymy. Czekam na prawdziwą wiosnę, żeby chociaż pokój Franka zacząć....
 
Sara, Natis, powiedzcie mi proszę jedną rzecz, bo mam wrażenie, że oszalałam. Jakiś czas temu rozmawiałyśmy o mutsy 4rider, jak maniaczki uparłyśmy się na ten model :) Wchodzę dzisiaj na stronę producenta i do kilku sklepów online, a tam jest tylko 6 kolorów, takich ponurych. Czy ja zwariowałam, czy naprawdę było ich znacznie więcej i do tego żywe, radosne?
 
reklama
Natis, Kingusia- ale trafiłyście okazje! Naprawdę! Super wózki!

Teri ostatnio w CK były targi z akcesoriami dziecięcymi - oczywiście przegapiliśmy :( Z tego co wiem są chyba 3 - 4 hurtownie: Maja, Ares, Lego i jakaś na ul. Prostej - ale w żadnej jeszcze nie byłam. Jak tylko ogarne temat, to dam Ci znać :) Ja poszukuję stonowanych pościeli, coś w tym klimacie:
Pościele | Komplety pościeli do łóżeczka | łóżeczka, meble, pościel dla dzieci, dziecięca - Sprawdź ofertę | Muzpony.pl
POŚCIEL KOMPLET Z OCHRANIACZEM -3cz - 120x90 cm (3077504716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj pościel beżowa w krateczkę

pink or blue | Pościel | Akcesoria do łóżeczka | Pokój dziecięcy | pink or blue | Strona4= a tu wejście na własna odpowiedzialność- ja wsiąkłam całkowicie
 
Do góry