reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

anisiaj ja podobnie stoję do Ciebie

wózek, łóżeczko, wanienkę, nianię itp. mam
butelki, smoczki itp. mam
ubranka wszystkie mam

braki tylko w mojej liście praktycznie piżama, klapki, szlafrok cienki , termometr, pas poporodowy, staniki do karmienia,
No i dla Bąbla: pieluchy, leki, kosmetyki itp ale to na sam koniec
 
reklama
Ja mam wózek, ubranka, pieluchy tetrowe i flanelowe również jednorazówki już do szpitala i po, smoczki butelki, rożek, łóżeczko,
Muszę kupić materacyk, kosmetyki dla Małej, dla siebie koszule do szpitala majtki poporodowe i takie tam inne atrakcje. Kosmetyki dla siebie do szpitala zakupiłam już w wersji mini, (jak będę musiała dłużej leżeć mąż dowiezie)
więcej nie pamiętam
 
Ja zrobiłam przegląd tego, co mam i dokupuję pomalutku to, co się przy dziewczynkach zniszczyło. Kupiłam pościel, prześcieradełka, kocyk itp.

Kupiłam też same poszewki na poduszki 40x60 bo mam takie doświadczenia, że przez pierwszy rok właściwie nei uzywałam dla maluszka kołderki, tylko grubego kocyka. Za to od poczatku uzywałam poszewek na podusie. I potem poszewki na poduszki sprane, a poszewki na kołderki jak nowe. Więc zakupiłam jednokolorowy ochraniacz na szczebelki, taką samą falbankę maskującą, prześcieradełka, a do tego dobrane kolorystycznie poszeweczki na poduszki:-)

A ciuszkami zajmę się po świętach- częśc na pewno wyrzucę bo zniszczone i będę chodzic po ciucharniach i polować na nowe:tak:. Powiem Wam szczerze, że w normalnym sklepie raczej moja noga nie postanie bo rzeczy, które kiedys kupiłam jako nowe do niczego sie nie nadają, a te kupione na ciuchu sa nadal jak nowe.
Dla mamuś, które kupują nowe ubranka polecam firmę Sofija i Ewa-klucze. Te ubranka w miarę dobrze sie piorą:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja mam kilka ubranek i to wszystko. Też czekam na lepszą pogodę, żeby zrobić pokój Franka (wykładzina i szafa). Wcześniej nie będę nic kupować...nie mam gdzie tego dawać:/
 
ech ja niby większość rzeczy mam po Arturze, ale z listy zakupowej zniknęły na razie tylko te chusteczki wielorazowe, reszta nieruszona
do kupienia ciągle: łóżeczko, materac, przewijak, monitor oddechu, drobiazgi do szpitala [pieluchy, podkłady itp.] gumki do laktatora itp. musze się w końcu z tym ogarnąć, mam nadzieję że szybko będzie zwrot kasy z pita, to przynajmniej będę mogła na raz wszystko kupić
 
reklama
Fioletowa witaj w klubie! My mamy kołyskę i materac, trochę ubranek sporo, białych i niebieskich
ogólnie 15 body z krótkim
7 z długim
3 kaftaniki
3 spioszki
6 pajacyków
4 spodenki
6 bluzeczek
2 czapeczki
2 rampersy
Mam jeszcze 2 nowe butelki tomme tipe ale smoczki musze dokupić, usztywniany rożek i 2 kocyki niebieski i biały w bezowe krówki. Reszta do zakupienia. Najpierw jednak musze kupić komodę, zeby miec gdzie te rzeczy chować a mój P jeszcze wcześniej zrobić remont, zeby mieć gdzie komodę postawić.


dziewczyny jeśli któraś chciałaby odkupić karzuelę Tiny Love Mała Księżniczka po mojej córci to po świętach będe sprzedawać bo jest u mojego taty spakowana z zabawkami po małej i na święta przywieziemy. Nowa kosztuje ok 170-200 zł, ja sprzedam za 100 zł plus przesyłka. Wygląda tak
TINY LOVE Karuzela # MAŁA KSIĘŻNICZKA z Pilotem (3063730762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W razie proszę PW
 
Do góry