reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Szczerze,to pierwszy raz widzę ten Memo :-) ale na pierwszy rzut oka wydaje mi się,że budką się różni.Bo Memo ma taki jakby daszek na budce,a tamten nie. No i memo ma "trzymadełko" na gondoli do przenoszenia a classic nie ma.
Idę już poczytać/popatrzeć :blink:może jakąś nową różnicę zauważę :tak:
 
reklama
Fajne ma kolorki ten Wasz jedo. Ten brąz mi się podoba :tak:

kari chodziło mi ogólnie kiedy go będziesz miała. Czy już masz?

Ja wygrzebałam wózek z piwnicy i właśnie piorę wszystkie obicia i folie. Jak już się przeniesiemy K. zajmie się stelażem czyszczenie, smarowanie itp.

Kupiłam sobie wczoraj stanik..........wyprzedaże w ESOTIQ jeszcze są. Niestety rozmiar wpędził mnie w depresje. O ile świadomie wybrałam obwód 80, żebym się nie podduszała tak rozmiar miseczki mnie dobił 80F :szok: to jest 75G. No dojara, no masakra, no słów mi drak aż koszmary w nocy miałam :dry:
 
ha ha sara sie nie przejmuj, ja mam tez takie wielgasne cycory ze hej :tak: Pocieszam sie ze w kazdym cycku siedzi po conajmniej 1 kg moich dodatkowych kilogramów , a moze nawet po 1,5 kg:-D

Kupilam wózek!!!!!!

Mialam kupić w maju, no ale byla promocja na jedo fyn w smyku kupiłam za 1299zł, mają teraz paro dniową wyprzedaz modeli kolorystycznych z 2012 roku. No i akurat meli bardzo ładny kolorystycznie model w super cenie (na necie nie do osiągnięcia):

20130303_204312.jpg20130303_205115.jpg20130303_203854.jpg

Teraz stoi w sypialni i cieszy me oko :tak:
 
Ostatnia edycja:
jakby to w kabarecie powiedzieli "no co Ty gadasz" :szok: 1299?? Aaaaaaa ja w smyku ostatnio za 16...coś tam oglądałam..
O Boże jak to dobrze,że mój chłop w tym tygodniu przyjeżdża,pędzim do smyka !! :-D
 
Nika - fajniusi ten wózek. Myśmy dopiero zamówili Tambero. Przyjdzie na koniec miesiąca (mógł byś za tydzień, ale specjalnie po wózek nie ma sensu przyjeżdżać zwłaszcza, że teraz będzie co robić. A tak odbierzemy przy okazji świąt). Będzie czerwony, Mikołajowy ;-) A cały zestaw z nosidełkiem 1450 zł. Mogliśmy od razu wziąć ze sklepu o 100 zł droższy, ale z pomalowaną na czarno ramą. Tylko ja nie chciałam - niech tylko coś, to będzie widać ślady odprysków, czy zarysowań...
 
Naaya pędź kochana bo to niezła okazja jest :tak: a nie wiem niestety jak długo ta promocja parodniowa potrwa, w czwartek też oglądałam ten wózek po 1599... a dziś 1299 :szok::tak::-D:-)

Dzięki, my się bardzo z zakupu cieszymy, teraz tylko dokupimy fotelik samochodowy i adapter do wózka, jest w smyku w super cenie fotelik recaro young profi plus (bardzo dobre wyniki crash testów) za 399zł :szok: jutro pewnie dokupimy fotelik, póki promocja trwa :tak:

edit:

Zapomniałam napisać, że x-lander w smyku też jest chyba w cenie 1199zł albo 1299zł (w kazdym razie na 100% mniej niż 1300zł) tez przeceniony, może któraś się skusi? Ten model:

http://allegro.pl/wozek-x-lander-xa-2012-2w1-gondola-torba-wyprze-i3044394900.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry