reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Mama wiki no to udało Ci się złapać perełkę :tak:

dmuchawiec świetny prezent.

Smile ja też mam malutką łazienkę i jeśli nie będzie wyjścia to będę kąpała w wanience na stelażu w sypialni a po myciu gdzieś ją upchnę. Jakoś składanymi się nie interesowałam.
 
Dziewczyny mam pytanie. Jakiś czas temu był przerabiany temat wanienek Onda. Natis i Sa_raa Wy ich używałyście,prawda?
Powiedzcie mi kochane jak wygląda sprawa z myciem główki ale już po tej "drugiej" (6-12)stronie? Bo w zwykłych wanienkach to pamiętam czy jak mama siostrę kąpała,ciotka kuzynki czy nawet koleżanka synka to się dziecko nieco zsuwado pozycji leżącej i spłukiwało.a tutaj przez ten bolec po środku wydaje mi się to trochę utrudnione.A znowu odchylać dziecku główkę tak mocno.. Sama już nie wiem :) a wanienka wydaje mi się bardzo interesująca.z góry dziękuję za odp :blink:
 
Ja w wanienkach nie pomogę, bo jeszcze nie kupowałam, ale pochwalę Wam się, że kupiliśmy dzisiaj łóżeczko dla Juniora! Początkowo miało być inne, nieco ładniejsze, ale razem z Mężem postawiliśmy na praktyczną stronę i zdecydowaliśmy się na:

2w1 ! Łóżeczko szuflada i materac PKG 140x70 Lolek (3052540850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myślę, że na początku przyszłego tygodnia przyjdzie, więc dam znać, jak wygląda w rzeczywistości po złożeniu:-D
 
Bona fajne łóżeczko, aczkolwiek z doświadczenia wydaję mi się, że przydałaby się barierka zabezpieczająca.

Nayaa co do tej wanienki to nie pomogę, ja mam taką tradycyjną aczkolwiek roczniaka kąpałam w dużej wannie.

Pochwalę się dzisiejszą moją perełką. niestety ma rozmiar 50 ale mam cichą nadzieję, że Hubercik urodzi się malutki i drobniutki i że kilka razy to założy :) 20130301_224416.jpgDodam, że trafiło mi się nowe z metką :)
 
Bona fajne łóżeczko ale ja jakoś wole jednak białe...
Robaczku śliczne ubranko ;-)

My wczoraj kupiliśmy córci pajacyka z Kubusiem Puchatkiem (w rzeczywistości jest ładniejszy :-)) i cudny sweterek w którym się zakochałam :-D
Zdjęcie0924.jpgZdjęcie0925.jpg
 
Bona świetne łóżeczko!!

Nayaa nie pamiętam, żebym miała problemy ze spłukaniem główki ale jak ja to robiłam:confused::sorry2: Jak wygrzebe wanienkę z piwnicy to może mi się przypomni :sorry:

Dziewczyny cudne łowy!

ja zaraz na allegro spadam robić zakupy :cool2:
 
reklama
Robaczku- ubranko jest tak śliczne, że Hubercik musi je założyć, choćby nie wiem co:-p

Kingusia- Twoje łowy też są super!

Kingusia, Smile - A co do łóżeczka, to mnie też się marzyły białe mebelki, ale mieliśmy już komodę, regał i stolik w kolorze olchy miodowej, więc żeby nie generować większych kosztów zdecydowaliśmy się na łóżeczko w podobnym kolorze:-)
 
Do góry