reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Nika ja się ostro zastanawiam nad tym modelem i na 99% go kupię. Pisałam z Monia_Bed bo ona go użytkowała i była zadowolona :) ja niedawno w Smyku się nim bawiłam i wszystko ok gdyby nie budka przy spacerówce..Ale to była kwestia poprawnego jej założenia.Myślałam,że pani w sklepie trochę pomoże ale przeszkodziłam jej w przerwie..
U tego samego sprzedającego oglądałam ten wózek bo w sumie tutaj chyba cenowo wyjdzie najkorzystniej jeśli chodzi o wózek+fotelik maxi cosi (a tutaj mamy cabrio).
Pojadę jeszcze do Łodzi do sklepu Bejbi i tam na spokojnie z K. obejrzymy,pojeździmy i jeśli uda nam się dostać tanio ten Cabrio (może jakąś dobrą używkę??) to zdecydujemy się na takup właśnie w tym sklepie :)

ja jestem 3xTAK dla Jedo :)

(miałam zapisaną wiadomość,chciałam zaedytować i mi połowę "zeżarło" wrrr)

Dziewczyny świetne ubranka :)
Bona łóżeczko super ! Ja ciągle mam łóżeczkowe dylematy..
Bziku podobny fotelik (no bo na pewni nie taki sam :)) miała znajoma dla swojej córeczki :) i kiedyś wybrałam się jej rowerem do sklepu to przyznam,że chyba za nisko siodełko miałam bo mi trochę przeszkadzał ale generalnie fajny bajer :) ona sobie jeszcze na rower taką "szybkę" nałożyła i wyglądały jak na skuterze hehe :) a to,że jechałam na kapciach w oby dwu kołach to już szczegół :lol:
 
Ostatnia edycja:
ja kupilam dzis wozek uzywany, zwykly graco quatro tour sport. Nowy kosztuje 250 funtow, mi sie udalo kupic za 50 i styknie. Zdecydowalam jednak ze chce lekki i praktyczny wozek ktory bez problemu wtacham do autobusu a Adamowi dokupie rolke.
 
kingusia tak z fotelikiem. Fotelik w dodatku nie uzywany praktycznie bo kobieta nie ma samochodu wiec tyle co w wozku w foteliku wozila.
sara zalezy co nazwac domem :-) na lot do Polski musze jeszcze czekac, tak jak pisalam dowod Adasia jestt u mojej cioci w Londynie a oni do polowy marca siedza w Polsce. Moze jeszcze bede musiala zostac na badania krwi Adasia, zobaczymy na kiedy mi terminy poustalaja. Oby mnie tylko do samolotu wpuscili ;-) bo moja inia lotnicza wpuszcza do 32tyg ciazy.
A wozek powiem wam jest z tych "travel system, ktore mi sie nie za bardzo podobaja, nie podoba mi sie wizualnie wozenie fotelika na wozku ale stwierdzilam ze fotelik posluzy tylko na podróże, do samochodu a dzidziol będzie normalnie w wózku lezal.
najbardziej mi odpowiada ze sie go bardzo prosto sklada i rozklada sie go do pozycji zero, tzn dla noworodka. Graco Quattro Tour Sport Travel System Video Review - Online4baby - YouTube
 
Naaya ja sie dzis tez powozilam jedo fyn. Super wozek :) Jeszcze zebralam opinie od dwoch kolezanek ktore go uzywaja... bardzo mi go polecaly :) + te wszystkie bardzo dobre opinie na necie, to musi o czyms swiadczyc :)
Podoba mi sie, zostala kwestia wyboru koloru....
 
Kari gratuluję zakupu wozu :tak:udana transakcja ! :)

Nika mi w Jedo wybór kolorów bardzo odpowiada,nie mają jakiś nachalnych,pstrokatych wzorów a ja coś z beży ew.brązu będę kupowała :) Jeszcze może zapytaj koleżanki o spacerówkę.Bo można się natknąć na opinię że w spacerówce dziecko "zjeżdża" i trzeba je podciągać :blink: Ja już Monię wypytałam o to,i żadnego problemu nie miała :blink:
 
reklama
Kari no i wóziczek już zakupiony :)

Naaya ja już chyba jestem zdecydowana na ten wózik. Po roku pewnie go sprzedam i zaopatrzę się w większy fotelik + spacerówkę + odzyskam trochę kasy z tego wózka.
Co do kolorów, to jeszcze nie wiem, poważnie rozważam ten:
i-jedo-fyn-4ds-classic-210-gleboko-spacerowy-recaro-young-profi-plus.jpg

lub ten:

16.jpg

lub ten:
12.jpg
lub ten:
20.jpg

Wiesz moze czym się rozni jedo fyn classic od memo?

Trochę boję się jasnych kolorów...
 
Ostatnia edycja:
Do góry