reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Kingusia- ja właśnie kupiłam używany za 1000 zł od tych znajomych. Wiem, jak i przez kogo był użytkowany, więc łatwiej nam było podjąć decyzję... Mamy cały zestaw, czyli parasolkę, moskitierę, torbę i saszetkę. W dodatku kolor niebieski, więc dla Michasia jak znalazł:-) Nowy jest dwa razy droższy, a my jednak musimy liczyć się z kaską...

Sa_ra- Ci znajomi, od których kupiliśmy wózek, mieszkają w Łodzi, więc jak przyjadą na święta do rodziców, którzy mieszkają tam, gdzie ja, to przywiozą wózeczek, więc dopiero pod koniec miesiąca:baffled: Ale zdjęcia wstawię na pewno!

PS. No i fotelik do tego też jest z adapterami:-)
 
Bona no to super się udało :tak:
Ja z kolei kupilam nowy ale zamierzam sprzedac w przyszłym roku przed jesienią i polowę kwoty odzyskam :tak: Wtedy zaopatrzę się w spacerówkę:tak:
 
Znalazłam przed chwilą BABY MERC Q7 (nowy 3w1 za 950zł) ale potem zaczęłam opinie czytać, że badziew, że ciężki itp i mam mętlik w głowie :baffled:

Cały czas chodzi za mną 4Runner ale kolory jakieś nie takie tymkowe..
 
Ostatnia edycja:
Też mi się spodobał Tambero Tutka. Co myślisz o jego jakości wykonania dokładnie chodzi mi o gondolkę ta wkładka jakoś tak niefajnie wygląda mało estetycznie, że nie jest w całości. I co z tymi kółkami skrętnymi mi ktoś powiedział, że jeśli dwa zejdą się to nie obrócą się dookoła. Fajny ten Tambero i Fyn również, tylko że Fyna spotykam dosłownie wszędzie.

Ja wogóle chciałam bez skrętnych kółek, a tu można to zablokować. Jeździłam nim po sklepie ze skrętem i z blokadą i było oki.

Pewnie i tak będę czymś wykładać jeszcze więc nie raczej aż tak mi nie przeszkadza. Przekonał mnie do siebie...
 
Bona to super Ci się udało z tym wózkiem, i jeszcze od znajomych :-) ja bym chciała czerwono-czarny albo pomarańczowo-czarny żeby był w miarę neutralny ale nie wiem czy się uda.
 
reklama
Do góry