reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Wiem,wiem :D Ale powiem Ci,że te bajery też mi się spodobały :D wanienka,leżaczek hyhh:-D a ta kołyska co ją wkleiłaś też interesująca :) muszę później uważniej się przyjrzeć :)

Nika właśnie mnie przerażają te plamy :p czy nawet kurz to będzie widać...
 
reklama
Takich kołysek jest masa na allegro. Ja wkleiłam pierwsza lepsza.

Co do jasnych wózków to będą utrapieniem. Są ładne ale nie praktyczne.
 
nayaa już rozumiem o jaką kolorystykę chodzi:-) mi sie też podobają te kolory, i nadają sie i dla chłopca i dziewczynki:-)
ten zestaw niby drogi ale tez tam dużo rzeczy jest, wiec jakbyś dokładnie podliczyła co ile warte to moze za dużo nie przepłacisz:-) no i masz wszystko do kompletu:-) ja Cię rozumiem bo też swiruję w tym temacie, niestety fundusze mnie ograniczają:baffled:
kingusiu ja pierwszy raz widzę takie kołyski ! śliczne:-) ja kupuję tradycyjne drewniane łóżeczko ale na sam początek myślłam jak miłoby było niuni w takiej kołysce zwłaszcza ze można ją wszędzie przenieść a rodzimy w czerwcu wiec na drzemki w ogródku jak znalazł tylko że wózek pełni chyba dokładnie tą samą funkcję:baffled:
 
Mi też się zawsze wózki retro podobały, a mój mąż zachorował na Inglesine Inglesina | Products . Niestety musiał się odkochać ze względu na cenę. Szukaliśmy czegoś co łączy styl retro i w miarę współczesny wygląd. Wybraliśmy Navingtona. Jak się tym w sklepie przejechałam, to już nie chciałam nic innego :) Navington – Producent Wózków Dziecięcych i Akcesoriów do Wózków Tylko, że wzięliśmy edycję specjalną, z jeszcze większymi kołami. Z czasem dokupiliśmy też te lekkie podwozie, bo to retro jest piękne, ale cholernie duże i ciężkie ;)
Jędrek spał w kołysce 3 miesiące tylko, a potem łóżeczko. Kołyska piękna, delikatna, ale czy taka funkcjonalna, to nie wiem :)
 
Kurde trzeci raz będę pisała odp bo ciągle coś mnie wywala :wściekła/y:

Jeny właśnie ten kolor jest taki uniwersalny i elegancki..nie jakiś krzykliwy... Ale boję się,że co tydzień będę go musiała prać :p bo to,że będzie się kurzył to nieuniknione :(
Te zestawy fakt,mają duuużo rzeczy,ale niektóre to jak popatrzyłam to zbędne mi by były :p Chociaż właśnie muszę spojrzeć jak by to pojedyńczo wszystko wyglądało i wyszło.. U mnie z funduszem też coś cienko będzie,bo nie dość że musimy w końcu samochód naprawić po wypadku to jeszcze caaaalutki dom wyremontować bo stoi i straszy. dosłownie WSZYSTKO tam trzeba zrobić,przerobić.A ja nie pracuję więc tatuś będzie robił na zachcianki mamusi ;-)
A że właśnie ten remont będzie szedł to u rodziców mieszkać będę i to na pewno kilka m-cy po, więc kołyska wejdzie mi do pokoju idealnie.

Jullix a powiedz mi,miałaś bez skrętnych kół tak? I jak się prowadziło? Bo tyle się naczytałam o tych kołach,że niewygodne i cuda na kiju nie wiadomo jakie..
 
Dziewczyny a co myślicie o zakupie używanego wózka?
Podobaja mi się X-landery ale nie stać nas żyby wydać 2-2,5tys na wózek.

Znalazłam uzywany, niezniszczony wózek X-lander XA 3w1 z całym wyposażeniem (parasolka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, torba, śpiworek na zimę) za 800zł
 
Mi się wydaje,że czemu nie? jeśli jest tylko w dobrym stanie to warto.
Ja na używkach patrzyłam tylko TAKO narazie,ale nie widziałam koloru który by mi się spodobał.
Ale jeśli trafiłby się naprawdę taki który będzie mi pasował i nie będzie poturbowany,to bym się zdecydowała..Bo w końcu mi też ma posłużyć jakiś czas :)
 
Nayaa przednie koła są z blokadą i mogą być skrętne. To się sprawdza przede wszystkim w sklepach. Szczerze to rzadko z tego korzystałam, akurat ten wózek, jak dla mnie prowadzi się fantastycznie. Nie nadaje się tylko na polną, bardzo dziurawą i trawiasta drogę, bo buja okropnie gondolą :)
 
Kingusia- pisałam kiedyś że używane to bardzo dobry pomysł zaoszczędzenia paru stówek, mi podobał się maxi cosi mura 4 ale cena ok 2800 za duzo jak dla mnie, kupiłam używkę za 1700 (gondola+ spacerówka) i jeszcze fotelik też maxi cosi za 200, oszczędziłam jakieś 900 zł a wózek był praktycznie jak nowy (widać to po kołach i ramie). Moim zdaniem lepiej kupić uzywke pożądaj firmy nią nówke która się rozleci za 6 mc
Ktos pisał o wózkach Tako- to jedna z najcześciej spotykanych na spacerach- Tako jamper mi osobiście odradzano ale nie jest zły
A a co do kolorów to uważajcie na ciemne "nieplamiace" bo po pewnym czasie moze zostać wypłowiała szmata zwłaszcza te tańsze wózki, wiadomo biały niepraktyczny ale zbyt ciemny też niekoniecznie

A i jeszcze kołyski ja mam taką, oczywiście kupiłam uzywke
FISHER PRICE KOŁYSKA ŁÓŻECZKO LEŻACZEK ZEN OD RĘKI (2825093559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jej dużą zaletą jest to że ni kołysze na boki tylko do tyłu-przodu, tak jak na rękach kołyszemy ma pomagać na kolki- czy pomagała nie wiem miałam bardzo zewe dziecko i używałam mało moze drugi dzidziuś bardziej skorzysta
 
reklama
super ta kołyska. teraz patrzyłam na allegro i całkiem fajne można kupić właśnie używane w przystępnej cenie..ale nie ma co na zapas kupować :p może przy czerwcu będą lepsze :p

Tutaj w NL widziałam śliczne łóżeczko..całe z białego drewna...z pięknymi szufladami..Mmmm..aż żałuję,że zdjęcia nie zrobiłam..Ale cena też piękna..700 euro :zawstydzona/y:
 
Do góry