reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

nayaa super wózki, też myślałam nad 3w1, ale nie mam pojęcia jak sie sprawdzają takie zestawy, wizualnie bardzo ładne, poza tym cena bardzo atrakcyjna chyba bo te 3w1 ja widziałam najtaniej ok 2000, jak cos jeszcze znajdziesz to dawaj:-)
 
reklama
Jeny :) właśnie powiem Ci,że przez cenę to się trochę waham :p Generalnie jakieś złe nie muszą być ale..np.foteliki pewnie zostawiają wiele do życzenia.Więc trzeba będzie kupić normalny...I znowu następny problem to kółka :p Bo że niby muszą być skrętne,bo takie lepsze... wariacji dostaję :D Mi głównie chodzi o gondolę i spacerówkę.Żeby to i wyglądało i było funkcjonalne :)
 
ja co prawda wszystkie zakupy odkładam na jak najpóźniej natomiast wstępnie rozglądałam się za wózkami IIIIIIII.....
Słyszałyście coś o firmie TAKO?3w1 Wózek Baby Heaven line ALU+fotelik-wózki TAKO (2832411457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ewentualnie ADAMEX? (przy tym drugim naczytałam się o jakości wykonania..:no: ) ale wózek mi się wydaje cąłkiem całkiem.. ADAMEX WÓZEK SENSO 3w1 + FOTELIK NOWOŚĆ + GRATISY (2831207458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nayaa ten pierwszy całkiem fajny i lekki a to dla mnie priorytet przy wyborze wózka zastanowię się nad nim ciekawa kolorystka taka inna ale ten drugi dla mnie odpada nie podobają mi sie wózki w takim starym stylu jak dla mnie okropne ale to moje zdanie
 
Teri :) moja siostra (potencjalna chrzestna) powiedziała,ze jeśli ma się nie wstydzić wychodzenia z małym to lepiej żebym wybrała inny (o retro się rozchodziło :-D ) Ja się skłaniam bardziej ku pierwszemu,ale kto wie kto wieeeeee:) Retro jest taki...inny...

Jena :) a wiesz,że na x-landera też patrzyłam :) i mi się od razu skojarzyło,że moja dobra znajoma ma ten wózek :) Baaaa nawet się "woziłam" :D Ona ma model "australia" (niebieski).. i widzę,że na tej stronie fajna cena ;) bo na allegro to 3 w 1 to jakby droższe :szok:
wozek.jpg
 
Ostatnia edycja:
nayaa jakiś czas temu zaczełam na forach szukać opinii i dość dobrze piszą mamy, wada to ze jest ciązki podobno i dużo miejsca w bagażniku zajmuje, co do cen to ja wczesniej jeszcze bardziej kosmiczną cene widziałam ale po tym jak Ty zaczełaś szukac ja tez i ceneo mi tą stronę znalazło i jestem mile zakoczona, to co Ty piszesz to są kolory a modeli tych wózków jest kilka, pooglądaj sobie najlepiej na stonie X-lander - Wózki dla dzieci & Akcesoria do Wózków - Wózki dziecięce wielofunkcyjne - Spacerówki moze cos innego Ci sie jeszcze spodoba
 
tylko znowu x-lander nie ma koloru który mi odpowiada..Chyba,że na upartego ten pomarańczowy :-D Uparłam się na wózek w kolorze ercu/piaskowy/jasny generalnie.. Wiem,że to nijak ma się do prowadzenia a o to chodzi,ale przeciez...same wiecie :tak:

I jeszcze z innej beczki.. coś takiego wynalazłam jakiś czas temu..ceny powalają ale MOŻE uda się coś znaleźć tańszego :) http://allegro.pl/cudny-koszmothercare-posicel-mata-lezaczek-niania-i2822809346.html Zastanawiam się nad kupieniem takiego kosza. Od razu mówię,że łóżeczko też chcę ALE.. po godzinie 0 będę mieszkała u rodziców.Mam tam raczej mały pokój i łóżeczka nie zmieszczę.A to byłoby idealne,bo postawiłabym obok mojego i voiiilaa :D Jako,że dom w którym mamy zamieszkać wygląda narazie gorzej niż źle,i chociażby srały skały do czerwca mój się NIE wyrobi z remontem,wyposażeniem go to na pare m-cy wydaje mi się że byłoby ok...
 
Ostatnia edycja:
Uparłam się na wózek w kolorze ercu/piaskowy/jasny generalnie..
yes2.gif
Takie jasne pięknie wyglądają
biggrin.gif
Tylko nie wiem jak potem z czyszczeniem. Mialam jasniutenką zielona spacerowkę i przeklinalam ten kolor milion razy, jak młody zaczął notorycznie soczki mi wylewać i plamić....
realmad2.gif


Wózek głęboki mam po moim starszym synu, oldschoolowy jak 150, ale co tam, na rok wystarczy. Skupię się za to na porządnej spacerówce, bo jest duuuuuuzo bardziej wykorzystana niż głęboki. W końcu spacerówką jeździ się kilka lat. Ostatnio miałam chicco enjoy i swietnie się przez 3 lata sprawdził, potem go jeszcze sprzedałam znajomej i kolejne 3 lata jeździł, więc może zakupie taki sam chicco enjoy (samą spacerówkę):
Wózek Trójfunkcyjny Chicco Trio Enjoy - LIKWIDACJA (2816712717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
lub
maclarena xlr (ale jest 2 razy droższy i nie jest przekonana czy warto)

Muszę też zakupić porządny fotelik samochodowy i przede wszystkim duży. Ostatnio miałam maxicosi ale gdy synek miał 6 miesięcy, fotelik był już za mały na moje dziecko :no:
Zamierzam kupić fotelik
Recaro Young Profi Plus, o taki:
Recaro Young Profi Plus 6xKOLOR+ FILM W-wa od ręki (2813838452) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A wózki polecam naszej polskiej sprawdzonej firmy Jedo: ..:: Jedo Producent Wózków Dziecięcych ::.., ja taki mam ale starej generacji i wszystkie moje znajome też (juz te nowe). Wszyscy bardzo zadowoleni są z tych wózików.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry