reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

i wtedy w łózeczku też pod kątem? - no bo hmm - mój młody w gondoli miał 4 godziny dziennie - 2 na spacerze i 2 kolejne dosypiał, gdy wracaliśmy ze spaceru, to go nie ruszałam, a w łózeczku to jednak dużo dłużej...
mojemu się nie ulewało, więc zawsze spał na płasko, do teraz często wyrzuca poduszkę z łóżka, bo mu przeszkadza

nam się na bank nie uda - młodego przesadzałam w styczniu, a urodził się w sierpniu - teraz poród będzie ponad 2 miechy wcześniej, obstawiam że listopad, grudzień i koniec z gondolą
 
reklama
ja bym wolała na zime nie przesadzać dziecka do spacerówki w gondoli zawsze cieplej ale czy to wypali to nie wiadomo żalezy od dziecka czy mając pół roku będzie chciało leżeć w gondoli :sorry:
 
Fioletowa, dopytam się mamy, bo ona takie nowości ze szkoleń przynosi. Neurologopedie teraz robi i właśnie ostatnio ze zjazdu przywiozła takie nowinki.
 
moja córka była w gondoli do 5 mc. dłużej nie było szans a gondola naprawdę wielka jest, ja kupiłam używke Maxi Cosi Mura 4- nówka ok. 2800 na allegro ja za prawie nowiutki dałam 1700, warto szukać takich okazji, a dodam jeszcze ze dużą zaletą jest to że nie zajmuje dużo miejsca w aucie po złożeniu (siedzisko odpina sie od stelaza i wtedy łatwiej coś upchać, fioletowa- moja szwagierka miała X ladnera ale nie wiem którego jak wsadzili go do auta to już nic wsadzić się nie dało, niby koła można odkręcić ale kto będzie robił to za każdym razem, wózek to ważny zakup ale wszystko zależy od naszych potrzeb
 
i wtedy w łózeczku też pod kątem? - no bo hmm - mój młody w gondoli miał 4 godziny dziennie - 2 na spacerze i 2 kolejne dosypiał, gdy wracaliśmy ze spaceru, to go nie ruszałam, a w łózeczku to jednak dużo dłużej...
mojemu się nie ulewało, więc zawsze spał na płasko, do teraz często wyrzuca poduszkę z łóżka, bo mu przeszkadza

nam się na bank nie uda - młodego przesadzałam w styczniu, a urodził się w sierpniu - teraz poród będzie ponad 2 miechy wcześniej, obstawiam że listopad, grudzień i koniec z gondolą
Anielka po urodzeniu miała nosek zapchany coś jak katarek i dawałam jej poduszke do łuzeczka-pod materac żeby miała płaski materac ale pod kontem lepiej wtedy jej się oddychało

ok dopytaj

wiesz to czy będzie chciało siedzieć, to jedno, a czy się będzie mieścić w zimowym ubraniu to drugie
zależy od wielkości gondoli i dziecka

moja córka była w gondoli do 5 mc. dłużej nie było szans a gondola naprawdę wielka jest, ja kupiłam używke Maxi Cosi Mura 4- nówka ok. 2800 na allegro ja za prawie nowiutki dałam 1700, warto szukać takich okazji, a dodam jeszcze ze dużą zaletą jest to że nie zajmuje dużo miejsca w aucie po złożeniu (siedzisko odpina sie od stelaza i wtedy łatwiej coś upchać, fioletowa- moja szwagierka miała X ladnera ale nie wiem którego jak wsadzili go do auta to już nic wsadzić się nie dało, niby koła można odkręcić ale kto będzie robił to za każdym razem, wózek to ważny zakup ale wszystko zależy od naszych potrzeb
moja ponad roczna latem sie bawiła to kładła się do naszej gondoli i na upartego bez innych rzeczy dało by się ja tak wozić:-D ale wiadomo kocyk plus ciuszki zimowe to jednak zajmują

A mam jeszcze coś takiego Zimowy śpiworek z wełny owczej - Sprzedajemy.pl tyle ze granatowe i na sanki i do gondoli i do spacerówki się nadaje wiec nawet jak w spacerówce to będze w tym plus z wózka do kompletu taka osłonka nogi
 
Ostatnia edycja:
Moj mlody urodzony w koncu czerwca juz pod koniec pazdziernika nie dawal sie wsadzac do gondoli. A specjalnie szukalam wozka z duza gondolka...Taki uparciuch z niego i szybko zaczal siedziec :-)
My mielismy maxi cosi mura 3 w zestawie 3w1. Taki jak miala DzikaBez tyle ze trojkolowy. Jak dla mnie bomba. Zwrotny, duze pompowane kola ktorymi mozna jezdzic nawet po plazy (sprawdzone). Jedyna jego wada a wlasciwie dwie, to to ze dosc ciezki bo chyba ze 13kg wazy. Ale mieszkamy w domku wiec problem wnoszenia odpadl. Druga to wada albo zaleta jak kto woli... :-) W spacerowce siedzisko sie wypina zupelnie i stelaz sklada sie na prawie plasko (to moze byc zaleta) No jedynie to siedzisko trzeba gdzies dac :) My wsadzalismy je do auta na siedzenie (wygladalo jak drugi fotelik) Ale spokojnie zmiesci sie tez do bagaznika obok stelaza.
 
Ja po synu mam polskiego Mikrusa na pojedynczej ramie a'la mutsy. Jest dość ciężki, pompowane koła, podwójną oś - jak się nauczyło nim jeździć jeździło się super. Ma strasznie dużą gondolę, młody do prawie 8 miesiąca się mieścił - dopiero na wiosnę przesadziłam do spacerówki. Spacerówka też fajna - montowana na stelażu przodem i tyłem, rozkładana na płasko. Duży minus to fotelik sam. - bez atestów. Teraz jako dodatkowy wózek kupuję peg perego pliko - same superlatywy o nim czytałam słyszałam i oglądałam. Lekki - ten mój stary to z 15 kg ma, fotelik 5 punktów w testach zderzeniowych, wszystko montowane na stelażu w jedną i drugą stronę. Jeden i drugi to dwie alternatywy, które będą dobre na każdą sytuacje.
 
reklama
ja co prawda wszystkie zakupy odkładam na jak najpóźniej natomiast wstępnie rozglądałam się za wózkami IIIIIIII.....
Słyszałyście coś o firmie TAKO?3w1 Wózek Baby Heaven line ALU+fotelik-wózki TAKO (2832411457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ewentualnie ADAMEX? (przy tym drugim naczytałam się o jakości wykonania..:no: ) ale wózek mi się wydaje cąłkiem całkiem.. ADAMEX WÓZEK SENSO 3w1 + FOTELIK NOWOŚĆ + GRATISY (2831207458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry