reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Cudne ciuszki dziewczyny :sorry2:

wenusjanka ja mam wózek 3w1 i każdą część w innym kolorze ;-) fotelik czarny, gondola srebrna lub coffe a spacerówka morska. Bez wzorów.
 
reklama
Nayaa, z tym obkupywaniem dzieciecia zamiast siebie juz Ci tak zostanie ;)
Wenusjanka - wozek 3w1 kupilismy bezowo-kremowy z pomaranczowa lamowka, a parasolke ciemna zielen. Mysle, ze ciemniejsze sa praktyczniejsze. Ale gleboki (jesli kupuje sie wszystko osobno) moze byc spokojnie jasny, nasz przez ten krotki okres czasu wcale sie nie pobrudzil. Mi sie od zawsze podobalo wszystko co jasne, ale czasem zdrowy rozsadek musi wziac gore ;)
Na marginesie, spacerowka z tego kompletu malo sie nam przydala, wolalam lekka parasolke. Teraz juz bym 3w1 nie kupila. Ale to juz wiadomo zalezy, po jakim terenie kto jezdzi i ile go kosztuje wywleczenie wozka na zewnatrz ;)
Kingusia - bardzo ladne - zaintrygowalo mnie to body, ciekawe ma to zapinanie, jeszcze nie spotkalam takiego
Isis - ale super lupy :) Za takie pieniadze szkoda byloby nie brac :)
 
Mama, śliczne. Czy będzie ok - to w sumie zależy czy Ci w tym będzie ciepło i wygodnie. Jak na moje to bomba.
Też bym zamówiła, ale przy moich gabarytach wolę chyba przymierzyć, żeby nie wyglądać śmiesznie w zbyt długim... :happy2:
 
Chcialam się pochwalić ze zakupilam wczoraj pierwsze ciuszki dla mojej dziewczynki :tak:
Cudny rozowy komplecik w kwiatuszki dla new born:-) i sukienusie na latko:tak:
Jednak z wiekszymi zakupami wstrzymuje sie do maja. Termin mam na okolo 20 czerwca, wiec jak na początku maja zacznę kupować wszystko dla Majuni to chyba zdąże?

Kurtkę na szczęście pozyczylam od mamy (rozm 44) wiec jeszcze nawet troche luzu mam, na wiosne juz zamowielam u niej plaszczyk :tak: byle do lata :-)
 
Fajne to ponczo :) tylko właśnie pytanie czy nie zmarzniesz w nim..Jaka wiosna u nas to wiadomo :-)
Ja też się zastanawiam nad okryciem na wiosnę.W sumie mam dwa płaszcze.W ten jeden to jeszcze się chyba zmieszczę(przynajmniej początkowo) a drugi taki beżowy treeencz za którym łaziłam kilka dobrych tygodni i wzdychałam do manekina..Nie ma opcji :zawstydzona/y: wiem,że w H&M są wiosenne parki ale szkoda mi wydać 150 na kurtkę którą założę kilka razy.Mam jedną wełnianą pelerynkę ale to też jak mocniej słonko przyświeci..:cool2:
 
mamawikusi wygląda fajnie na wiosnę będzie jak ulał ja myślałam nad tym

Eleganckie ponczo kurtka narzutka Zima 2013 (3008890804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale znalazłam używane i udało mi sie tanio wylicytować 2 jedno lżejsze na cieplejsze dni takie

PONCZO na ciążę ZAPINANE NA GUZIKI J.NOWE (3008055995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a drugie cieplejsze na chłodniejsze dni takie

Ponczo (3005350474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oba mam już w domku stan jak nowe pasują idealnie jestem mega zadowolona wiosna może już nadchodzić :-);-):-D

naya pod spód coś cieplejszego założyć i będzie ok ten drugi jest cieplutki jak płaszczyk leciutko ocieplony tylko rękawki krótsze więc pod spód cieplejszy sweterek i mozna śmigać a mi i tak w ciąży jest cały czas gorąco pod kurtkę zimową zakładam krótki rękaw bo inaczej bym sie upiekła
 
Ostatnia edycja:
Nayaa ja czekam, aż u nas w H&M pojawią się te parki :tak:

Poncza bardzo fajne i myślę, że tez praktyczne. Ja od tygodnia chodzę w pozyczonej zimówce, moja już za bardzo opięta w brzuchu była. A w tej spokojnie do marca pochodzę, ale na później już za ciepła będzie:tak: A trzeba będzie zaopatrzyć się w coś wierzchniego:dry:
 
reklama
Dziewczyny- przepiękne ubranka kupiłyście :-)

A co do kurtki- ja w swoją całe szczęście jeszcze się mieszczę, a o wiośnie to nawet nie myślałam :zawstydzona/y:
 
Do góry