reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

U nas podstawowa wersja drewnianej robi furore. Mlody sam uklada w rozne esy floresy:-). Niestety mamy malo elementow, wiec musze dokupic coś, zeby pokomplikowac.
 
reklama
Dziewczyny jakbyście mogły to podajcie jakieś linki do tych kolejek o których mówicie, chciałabym kupić Mai coś sprawdzonego :)
 
Dziewczyny poszukuję jakiejś fajnej kolejki dla dwulatki nie bardzo z drobnymi elementami bo jedna na paluszki mamy ale jak na razie raczej straszy niż bawi..no i drewniana na sznurek ta bardziej się spodobała a może ktoś z Was coś fajnego i trwałego poleci
 
mam chwilke.. oczywiscie najfajniejsze są te w których dziecko moze sie wykazaz... budujac wlasne torowiska dziecko cwiczy swoja wyobraznie i kreatywnosc,,,, do tego żadne pociągi elektryczne.. i tak dzieci zawsze rączką sobei popychają pociągi.. wiec najlepsza opcja zwykłe pociagi...
te tory jak najbardziej co bali wkleila.. ale ja serdecznie polecam kolejki pod marką TESCO !!! są niewiarygodnej jakości a cena jest oniebo niższa niz konkurencji..
z marek polecam tez Eichhorn.. cenowo wiecej niz tescowe ... do najwyzszej polki cenowej nalezy oczywiscie BRIO....
wszystkie te tory, zestawy mozna ze sobą mieszac....
ale uwaga
jesli ktos decyduje sie kupić z IKEI to niestety nie można tego łączyć z innymi wymienionymi przeze mnie...
moim skromnym zdaniem ikeowskei rozwiazania to porazka... oni sie zawezili z tymi torami tylko w granicach IKEI... a neistety wybór torów, mostów, zajezdni, czy rozwidleń, ograniczony na maksa....
i to jest opinia wielu moich znajomych... jesli ktos kupil Ikeowskie i chcial sobie dalej rozbudowywać to raczej bylo kiepsko...
Ale wiadomo ze kazdy kupuje jak chce...

tutaj poglądowo ta z TESCO: KOLEJKA DREWNIANIA 81 elementów -- NOWA !!!!!!! (2047956845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ta z tesco wygląda prawie identycznie jak moja, ale swojej nie polecam, bo jakość średnia, np niektóre tory są za luźne i połączenia są słabe- ciuchcia na zakręcie wykoleja się:-D
Imho te z toy wonder są fajniejsze niż brio, ale to opinia na podstawie zdjęć i dodatków jakie oferują. Nie widziałam ich na żywo.
Aaaa i te z toy wonder, mimo, ze są drewninae, to można do nich dokupić ciuchcie na bataerie, ooczywiscie oprocz zwykłych, tak przyszlościowo...
 
agulam- i nas zwykłe lego jest suuuuuuper, mój brat zaraził młodego i nie pozwala kupować duplo :-D:eek: wychodzi z dziwnego założenia. :-D
Na razie mamy motorówkę i ciężarówkę i kilka ludzików.
elwi wiem ze ten temat dawno za nami ale ludziki tez sa w cerfurze (ale pewnie juz wiesz)
nie sluchaj brata ikupuj duplo,my taki blad zrobilismy z WIkim:zawstydzona/y:



Nabytki babci, dla Frania. Nastąpi rozdziałka na prezenty na Zajączka i urodziny:happy2:

Zobacz załącznik 431322Zobacz załącznik 431320Zobacz załącznik 431323Zobacz załącznik 431319Zobacz załącznik 431321Zobacz załącznik 431325Zobacz załącznik 431324

Dwie ostatnie rzeczy- koszula i bluzka- są z H&M i właśnie te kolory urzekły mnie w wiosennej kolekcji. Mam jeszcze parę rzeczy na oku;-)
Wiki ma bluze w takich kolorach z hm z tamtego roku,i bardzoja lubie
Babci zakupy super:tak:


super ciuszki



A propos, zauwazylyscie juz wzrost cen artykułów dla dzieci? Ostatnio doznałam szoku jak zobaczyłam cenę za paczkę pampersów jumbopack bez promocji-65 zł:szok:. A i promocje nie są juz zbyt kuszące.....
zauwazylam,niestety:no:ostatnio kupilam za 80zl pamki w cerfurze wiec zapas mamy.uzywamy tez dady (od niedawna) i zaluje ze wczesniej ich nie kupowalam:zawstydzona/y:
 
estragon, do wszystkich drewnianych możesz dokupić ciuchcie na baterie, o ile rozstaw kół jest identyczny z torami...
te tescowe my mamy i ja bardzo chwale... mamy tez z brio jakies elementy (ale zdecydowanie cenowo porównując to jakieś takie więcej mankamentowe się wydają na tle innych), mamy tez eichhorn... wszystkie jakościowo są takie same... inne tory stanowią tory z serii Tomek i przyjaciele... tu podobnie jak z torami z ikei.. decydując się na te tory jest się skazanym na dokupowanie (cenowo drozszych jakby nei patrzec tez) z tej serii....
 
reklama

Ogłoszenie



Przygarnę zepsuty lub rozbity drobny sprzęt elektroniczny (telefon, aparat) - jeśli macie takie rzeczy to nie wrzucajcie do śmieci tylko przyślijcie mi.

Mój siostrzeniec zajął się amatorsko naprawami takich rzeczy i każdy drobiazg się przyda - do naprawienia albo na części
 
Do góry