reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
wiecie co? posledziłam wczoraj uważnie i sprzedający kuszą niską ceną łóżeczka a do tego 45-50 zł kurier, no lekkie przegięcie, kurier tyle nie kosztuje
zaproponowałam swojego kuriera, niestety ta opcja jest niemozliwa, ciekawe dlaczego?
co za naciągactwo!
 
no nie kupię, wolę droższe łóżeczko z przesyłką do 20 zł albo jeszcze poszukam używanego lub odbiór osobisty
ja też wolę zapłacic więcej aniżeli płacic za przesyłkę 50 czy 100 zł. Jak kupowałam łóżeczko turystyczne w lipcu, to też to zauważyłam:/

niektóre sklepy się wycwaniły i mimo, że odbierasz osobiście, to i tak płacisz 10-15 zł za odbiór, to już jest przegięcie
 
Ostatnia edycja:
dlatego ja nie kupuje na aukcjach gdzie koszt wysyłki jest skandalicznie naciągniety
ja tak samo!

my mamy łózeczko turystyczne, kupiłam używane za 50 zł jakiejś francuskiej firmy, wrzuciłam swój nowy materac i jest ok, tylko młody uwielbia tam siatkę drapać, drapie, drapie i już małą dziurkę wydrapał...
 
ja tak samo!

my mamy łózeczko turystyczne, kupiłam używane za 50 zł jakiejś francuskiej firmy, wrzuciłam swój nowy materac i jest ok, tylko młody uwielbia tam siatkę drapać, drapie, drapie i już małą dziurkę wydrapał...

eee tam aga ciesz się, że łóżeczko drapie. Mój mi notorycznie palce do nosa wsadza i drapie...
 
chrupcia łóżeczko drapie, jak jest w łózeczku, a jak jest na dywanie to albo wyrywa wlosy z dywanu, ale męczy mnie, szarpie za włosy itd :-)
 
reklama
wiecie,ja mam tyle ciuchow po krytsku ktore juz sa na damiana za małe ale nie mam jak sie zebrac i wystawic je na allegro,mam dosłownie pelne dwa pudla,i co ja zrobiłam? zaniosłam do piewnicy:-)
 
Do góry