reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

Mysle ze chusta to super sprawa.Ostatnio ogladalam na youtube jak wiazac chuste i najwygodniejsze wiazanie dla kregoslupa to chyba takie wiazane na krzyz na plecach.ja napewno sie zaopatrze w chuste.Strasznie wygodne jak ma sie pod opieka drugie dziecko(czy pierwsze jak kto woli haha;)nie trzeba wszedzie z wozkiem biegac.
 
reklama
A ja mam takie pytanko(niestety nie przestudiowałam calej zawartości tego tematu wiec może się powtórze)co myślicie o rożkach, becikach czy jak to tam nazywają??opłaca się to wogóle kupować???bo tak właśnie sobie myślę że dzidzia szybko z tego wyrośnie i już sama nie wiem...;/
 
A ja mam takie pytanko(niestety nie przestudiowałam calej zawartości tego tematu wiec może się powtórze)co myślicie o rożkach, becikach czy jak to tam nazywają??opłaca się to wogóle kupować???bo tak właśnie sobie myślę że dzidzia szybko z tego wyrośnie i już sama nie wiem...;/

na pierwsze tygodnie/miesiace/ nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez rozka !! a potem bedzie mi robil za kolderke do wozka :)
 
na pierwsze tygodnie/miesiace/ nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez rozka !! a potem bedzie mi robil za kolderke do wozka :)
dokladnie ! ja tez jestem za rozkiem ,.niemowlaczki czuja sie bardziej bezpiecznie w rozku ,w szpitalach sa tak zwiazane ze nawet sie dobrze ruszac nie moga :) prawie jak u mamy w brzuchu ciasno i cieplo ahhahah
 
dokladnie ! ja tez jestem za rozkiem ,.niemowlaczki czuja sie bardziej bezpiecznie w rozku ,w szpitalach sa tak zwiazane ze nawet sie dobrze ruszac nie moga :) prawie jak u mamy w brzuchu ciasno i cieplo ahhahah
Ostatnio w Dzień Dobry TVN ortopeda wypowiadał się, żeby z rożkami to ostrożnie, bo wpływają negatywnie na stawy biodrowe
 
Ostatnio w Dzień Dobry TVN ortopeda wypowiadał się, żeby z rożkami to ostrożnie, bo wpływają negatywnie na stawy biodrowe

a to niby dlaczego ?? chyba jakas paranoja ... przeciez nie zwiazuje dziecka w rozku tak zeby mu sciskac bioderka !! a noworodka lepiej na rekach utrzymac w takim rozku niz bez niego !!
 
Oj baaardzo dawno mnie tu ie było, więc kilka tematów naraz.
Wózek mam emmaljunga edge duo smart-superzwrotny, głeboka gondola, dużo róznych dodatków jak: śpiworek, osłonka na nogi, osłonka od deszczu i śniegu i inne, solidny, jego dwie wady to cena i ciężar(jest dość ciężki)
Fotelik maxi cosi od bliskiej koleżanki (ok.5 miesięcy używany-wygląda jak nowy) i z adapterem nadaje sie do wózka.
Pościel(wypełnienie) Ferreti- bo podobno dziecko się nie poci a jest cieplutka
Chustę kupiłam Nati-tkaną. Mam nadzieję że będę w niej nosić, bo naraziejestem na to bardzo napalona- wyskoczyc do bankomatu, po masło, do urzędu itd.... mam nadzieje że się sprawdzi. Bratowa ma i jest zachwycona.
A i jeszcze laktator- kupiłam Tufi elektryczny, po zapozaniu się z opiniami w necie, tani i podobno b. dobry- to się okaże, wygląda fajnie ale ciekawe jak z używaniem.
No to chyba tyle.
 
reklama
Witam Grudniowe Mamusie
Z mężem i naszym maleństwem odbyliśmy już wycieczkę sklepową za wózkami i naogladaliśmy się wiele... aż można było dostać zawrotu głowy hihih
I ze wszystkich wózków spodobał nam się Astro to najlżejszy wózek na rynku zajmuje niewiele miejsca po złożeniu, materiał wydaje się być nie przewiewny, a to istotne, gdy dzidziuś w grudniu się urodzi. Lekko się prowadzi i ma blokady na kołach... Najlepiej jak podam opis wózka i zdj.

Aluminiowy stelaż wózka zapewnia wysoką wytrzymałość konstrukcji w połączeniu z niewielką wagą . Wózek wyposażony jest w piankowe, łożyskowane koła odznaczające się wysoką wytrzymałością oraz zapewniające wysoki komfort jazdy. Przednie koła są skrętne, obrotowe o 360 stopni z możliwością zablokowania. Stelaż posiada ergonomiczną rączką z teleskopową regulacją wysokości oraz unikalny system składania wózka. Stelaż po złożeniu można postawić. Tylne koła są wyposażone w hamulec.
Siedzisko spacerowe jest wyposażone w 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, posiada 3-stopniową regulację oparcia, regulowany podnóżek oraz odpinany pałąk. Można je zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy
  • waga stelaża (wersja spacerowa)- 11,8 kg
  • waga samej gondoli- 3,7 kg
  • wymiary złożonego stelaża - 82x68x29 cm
wymiary wózka rozłożonego:
1dd309d2e79e2889med.jpg

  • wysokość 102 - 109 cm
  • szerokość 37 - 68 cm
  • długość 84 cm
wymiary wózka złożonego:
  • wysokość 30 cm
  • długość 82 cm
  • szerokość 68cm
wymiary siedziska:
  • głębokość 22 cm + podnóżek 25 cm
  • szerokość 33 cm
Najbardziej podoba się nam ta kolorystyka:)
af8dd7d8c17efa51.jpg


 
Do góry