reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

Może to wydawać się smieszne ale Mężowi do śmiechu nie było jak chodził na spacer z Antkiem, zaczepiał swoimi płetwami o wózek i musiał zawsze małe kroczki stawiać:-D:-D:-D A nie ma zabawniejszego widoku jak wielki facet chodzący jak pudelek:laugh2:

wydaje mi sie ze jedo jest na szerokosc porownywalny do implasta ... ale nie mialam ich obok siebie !! wiec gwarancji nie dam :) mozesz np napisac do jakiegos sprzedawcy na allegro zeby ci zmierzyl rozstaw kol!!
 
reklama
No i mam juz wsyztsko dla dzidziusia, został tylko wózek i niania elektroniczna;-)
A dzisja piekny komplet poscieli kupiłam, miałam zamawiac przez allegro ale w sklepie był taki sam, zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia;-)
278_mat_mini4.jpg
 
reklama
Potrzebuje porady! Chodzi mi o komplet butelkowo/laktatorowo/smoczkowy na start.
Tzn.
Mam zamiar karmić piersią, ALE, u mnie praktycznie żadne kobieta w rodzinie nie miała pokarmu (duże cyce mamy, ale do dupy z nimi:p). Więc wolę się chociaż bazowo przygotować na obydwie opcje. Laktator kupię reczny (bez szaleństw) - jakby się jednak udawało, ale co do laktatora dokupić to już nie mam zielonego pojęcia. Czyli moje pytania brzmią dokładnie po tym rozwlekłym wstępie:
1. Ile i jakich trzeba buteleczek (pojemność itd)
2. Do buteleczek ile smoczków (domyślam się , że takich z najmniejszymi dziurkami antylkolkowych, ale ile ich dokupić? czy są już w kompletach)
3. Czy konieczne są jakieś podgrzewacze itd, jaki sterylizator jak się nie ma mikrofalówki.
4. Co jest jeszcze potrzebne ?:)
5. Czy przykładowo możecie podać mi co Wy kupiłyście ?
6. Czy któryś z takich zestawów jest całkowicie kompletny, albo co trzeba dokupić?
TOMMEE TIPPEE ZESTAW LAKTATOR+PODGRZEWACZ+BUTELKI (794840253) - Aukcje internetowe Allegro
PHILIPS AVENT STERYLIZATOR LAKTATOR BUTELKI ZESTAW (785209864) - Aukcje internetowe Allegro
MEDELA STARTER SET-LAKTATOR HARMONY,TORBA,BUTELKI (797490211) - Aukcje internetowe Allegro

Będę Wam baaardzo wdzięczna za pomoc, bo po różnych postach są różne informacje porozszczepiane, ale tak łącznie by było bardzo pomocne.
 
Do góry