reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

a to niby dlaczego ?? chyba jakas paranoja ... przeciez nie zwiazuje dziecka w rozku tak zeby mu sciskac bioderka !! a noworodka lepiej na rekach utrzymac w takim rozku niz bez niego !!

To prawda, zalezy od tego jak mocno ściśniemy;-)
Ja rożka nie kupuję bo wprawę mam w wiazaniu samodzielnie rożka:tak: Sama zawijam w rożek z kocyka:-)
 
reklama
Ja na razie tkanej nie kupiłam,wiem, że na poczatek najlepsze są elastyczne, tylko że na krótko starczają. A ta Bebelulu bardzo poręczna jest:tak:

I ja widząc jak koleżanki nosza swoje pociechy w chustach, a pociechy najszczęśliwsze w świecie są- zaraziłam sie tym, uważam, ze to świetny pomysł, tzreba się tylko nauczyc dobrze wiązać chusty :tak:

No właśnie z tym "tylko" się nauczyć mam problem. Ale w Polsce dziewczyny organizują kursy i spotkania, więc można poprosić o pomoc zawsze. A chustę kupowałam jak wszystko inne wcześniej, bo teraz nie miałby kto mi tego przywieźć na miejsce :-(

Dziękuje dziewczyny za rady!!! Teraz bez większych obaw zaopatrzę się w taką chustę :)

I słusznie :-) Gratuluję decyzji!

Mysle ze chusta to super sprawa.Ostatnio ogladalam na youtube jak wiazac chuste i najwygodniejsze wiazanie dla kregoslupa to chyba takie wiazane na krzyz na plecach.ja napewno sie zaopatrze w chuste.Strasznie wygodne jak ma sie pod opieka drugie dziecko(czy pierwsze jak kto woli haha;)nie trzeba wszedzie z wozkiem biegac.

Wiązanie zależy od wieku dziecka, jego rozwoju i chęci. Własnego doświadczenia jeszcze nie mam (na razie trenuję na misiu i ciążowym brzuchu :zawstydzona/y:) ale ponoć nie wszystkie dzieci lubią wszystkie wiązania, a niektóre tylko jedno czy dwa. Co do wygody to jasne, nie wszędzie wjedzie się wózkiem i nie zawsze jest sens targania go z 4 piętra żeby wyskoczyć po gazetę czy mleko ;-)

Chustę kupiłam Nati-tkaną. Mam nadzieję że będę w niej nosić, bo naraziejestem na to bardzo napalona- wyskoczyc do bankomatu, po masło, do urzędu itd.... mam nadzieje że się sprawdzi. Bratowa ma i jest zachwycona.

No właśnie o tym mówię. Chociaż są i takie, które nie mają wózka wcale i wszędzie dźwigają swoje pociechy. Dla mnie to już lekkie przegięcie, ale skoro im tak dobrze to niech tak mają :-) Dla mnie komplet (chusta + wózek) jest ok.
 
No pewnie ,wozek musi byc.Ja musze sie przyznac ,ze z moim 3ipol latkiem tez biore wozek:zawstydzona/y: jak lece na miasto po jakies zakupy ,straszna wygoda ,zakupy pod wozek ,synka do wozka jak juz marudny i nie trzeba sie strasowac:tak:.A najlepsze sa teksty znajomych:taki duzy i jeszcze w wozku?:wściekła/y:
 
Monika i ja Antosia czasami w wózku woże:tak: ludzie sobie gadają, a ciekawa jestem jak sami poradziliby sobie z siatkami z zakupami w rękach i jeszcze prowadzić dziecko za rączkę, które czasami różne humorki ma. Po to wynaleziono wózek!!!!:-D:-D:-D
 
kompletujemy koncowke wyprawki:
na poczatek torba do szpitala:
- MAJTKI figi POPORODOWE - WIELORAZOWE 2szt. M.1 (790076960) - Aukcje internetowe Allegro - ja kupuje przynajmniej 3/4 sztuki /po 2 w opakowaniu/
- Wkładki laktacyjne Mamma BELLA 60 szt !!! M.1 (774932698) - Aukcje internetowe Allegro - siostra je polecala ... ponoc jedna z najfajniejszych
- PODKŁADY POPORODOWE 27cm ginekologiczne 10szt M.1 (793270279) - Aukcje internetowe Allegro - przynajmniej 3 paczki !!
- KOSZULA nocna ITALIAN do porodu karmienia r.XL nie (769973603) - Aukcje internetowe Allegro tu tylko jedna bo jedna wynalazlam od innego sprzedawcy i ja 100% ja kpie a dwie juz powinny starczyc !!

- do wyboru jest masa pieknych biustonoszy do karmienia !! sa i szlafroki ... jest w czym wybierac !!
 
Czy któraś kupiła albo dokłądnie obejrzała wózek jedo bartatina??
Nie mam możliwości sprawdzenia tego wózka a mnie korci i nie wiem czy kupować boldera czy bartatine?
 
Czy któraś kupiła albo dokłądnie obejrzała wózek jedo bartatina??
Nie mam możliwości sprawdzenia tego wózka a mnie korci i nie wiem czy kupować boldera czy bartatine?

ja mialam okazje mu sie przyjrzec dosc dokladnie i jedyne co jest nie dla mnie to przednie kola /ja chcalam skretne/ poza tym jest swietna amortyzacja i jak to w jedo WIELKA GONDOLA!! materialy sa fajnej jakosci /tu i implast i jedo sa ja tym samym poziomie!!/ nie porownywalam ich nigdy wagowo!! ale implast do lekkich nie nalezy wiec pewnie tez jest to podobne !
wlasciwie widzialam i jeden i drugi wozek ... jak o cos konkretnie ci chodzi to pytaj
 
Implast wbrew swoim gabarytom bardzo lekko sie pcha,mam nadzieje ze bartatine też, bo wszystkie inne funkcje mają takie same.Pytam bo nie wiem czy różnica między tymi wózkami to wygląd? Oczywiście pomijając skretne koła.
I czy rozstaw kół w bartatinie tez jest duzy jak w bolderze? Chodzi mi o to, ze mój maż wielki chłop, ma duża noge i np wiem, ze w bolderze podczas pchania wózka nie bedzie zaczepiał o niego nogami...
 
Implast wbrew swoim gabarytom bardzo lekko sie pcha,mam nadzieje ze bartatine też, bo wszystkie inne funkcje mają takie same.Pytam bo nie wiem czy różnica między tymi wózkami to wygląd? Oczywiście pomijając skretne koła.
I czy rozstaw kół w bartatinie tez jest duzy jak w bolderze? Chodzi mi o to, ze mój maż wielki chłop, ma duża noge i np wiem, ze w bolderze podczas pchania wózka nie bedzie zaczepiał o niego nogami...

to akurat jest rzecz wzgledna ... ale wydaje mi sie ze jest dosc duzy rozstaw ...
 
reklama
to akurat jest rzecz wzgledna ... ale wydaje mi sie ze jest dosc duzy rozstaw ...

Może to wydawać się smieszne ale Mężowi do śmiechu nie było jak chodził na spacer z Antkiem, zaczepiał swoimi płetwami o wózek i musiał zawsze małe kroczki stawiać:-D:-D:-D A nie ma zabawniejszego widoku jak wielki facet chodzący jak pudelek:laugh2:
 
Do góry