reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

Kochana ja nie wiem, właśnie szukam info. Ja uważam, że z takim maluchem urodzonym w grudniu/styczniu to nie ma co wcześniej niż po miechu wychodzić. werandowanie wystarczy i martwi mnie bardzo, że mojego Kajka będę tak ciągać:-:)-:)-(

Myślę, że ubiorę troszkę cieplej i na pewno kupię jedną z tych "grubszych" chust.

coraz bardziej mysle o tym zeby udac sie na "forum chustowe" ... moze jeszcze sie przekonam !!
namierzylybyscie mi to forum chustowe ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
kilka ale ciągle nie umiem się zdecydować, czy będę go nosić pod czy na kurtce :-) a tu jedna chusta nie pasuje a na 2 mnie nie stać :-D
kurka no nie wiem. Jak myślicie??
Pod fajnie ale dzidzia bez kombinezonu w zimie :szok:
Na w buziolka zimno i weź takiego tygodniowego maluszka na mróz:-(
 
Faktycznie wygląda to widowiskowo, ale dzieciak siedzi za wysoko i nie podociągał wszystkiego jak należy... Dziewczyny z chustowego forum by go pewnie zjadły żywcem :sorry: Ale też bym chciała opanować tą sztukę w praktyce, żeby wyglądało tak ładnie jak on to robił ;-)

To prawda:tak:
Ja znam "chustowe" mamy i wierzcie mi niektóre zawiązuja swoje dzieci szybciej;-) kwestia wprawy;-)
 
reklama
Do góry