reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

reklama
madziara-kr, tym razem ma być niespodzianka, chociaz ja mam pewne podejrzenia.

mea, a możesz mi przypomnieć co jeszcze brałaś pod uwagę, bo nie mogę znaleźć. U mnie już były: Fyn, bolder, vulcano, x-lander, mothercare, mura4, enzo, mutsy i pewnie jeszcze coś. Mój mąż stwierdził, że on pojedzie do sklepu i kupi cokolwiek i będzie spokój.
fajny pomysl z ta niespodzianka :) moze zastosuje przy drugim, teraz nie wytrzymalismy :)
 
mea, a możesz mi przypomnieć co jeszcze brałaś pod uwagę, bo nie mogę znaleźć. U mnie już były: Fyn, bolder, vulcano, x-lander, mothercare, mura4, enzo, mutsy i pewnie jeszcze coś. Mój mąż stwierdził, że on pojedzie do sklepu i kupi cokolwiek i będzie spokój.

fyn, bolder, x-lander i boston mikado !
 
Mea to tak jak mi:-)I gondola mniejsza-mierzyłam w fynie ma nawet 85cm całość! Ghost Recon Online to darmowa, sieciowa gra akcji sygnowana nazwiskiem popularnego pisarza powieści sensacyjnych – Toma Clancy’ego. Wcielasz się w żołnierza przyszłości - szturmowca, specjalistę lub zwiadowcę – i ściśle współpracując z drużyną bierzesz udział w taktycznych walkach we wszystkich regionach naszego globu
Drakensang Online to darmowa gra MMO RPG dostępna bez pobierania, w przeglądarce. Bazuje na istniejącej już serii Drakensang, podobnej do takich gier jak Torchlight czy Diablo
Ceiron Wars to darmowa gra strategiczna z elementami RPG, które ce****e się świetnym systemem walki rodem z legendarnej serii Heroes of Might & Magic. Stwórz swojego bohatera, skompletuj armię i podnoś swoją rangę wykonując ciekawe questy
11Legends to darmowa gra przeglądarkowa z gatunku managerów piłkarskich, w której wcielasz się w rolę zarządcy klubu piłki nożnej. Do Twoich obowiązków należy więc dbanie o rozwój zawodników, rozbudowywanie infrastruktury klubu, znajdywanie sponsorów i utrzymywanie płynności finansowej.
Dragons of Atlantis to przeglądarkowa gra strategiczna wyróżniająca się na tle innych tego typu produkcji przede wszystkim świetnym wykonaniem oraz unikalną mechaniką rozgrywki. W tej grze na Twoich barkach spoczywa wiele obowiązków, ale wykonanie każdego z nich to tony satysfakcji. Sprawdź się więc w roli zarządcy królestwa i opiekuna smoków
The Settlers teraz jako darmowa gra w przeglądarce! Czy jest ktoś, kto nigdy nie słyszał o tej serii? Pamiętny klimat panujący w świecie Osadników jest nie do podrobienia. Tym, co szczególnie przyciągało, był dopracowany do perfekcji system ekonomiczny. W dobie powszechnie dostępnego Internetu, zespół Blue Byte podjął próbę wskrzeszenia swojego dzieła, starając się zaimplementować w jego przeglądarkowej wersji wszystko, co najlepsze
My Little Farmies to symulacja prowadzenia farmy z prawdziwego zdarzenia. Gra oferuje duże możliwości - dbasz nie tylko o prawidłowy rozwój roślin, ale też o rozbudowę swojego gospodarstwa rolnego. Do zabawy zachęca także przyjemna dla oka oprawa graficzna. Co jednak najważniejsze - gra jest w pełni darmowa, można więc grać godzinami bez żadnych ograniczeń w każdej przeglądarce!
 
Ostatnia edycja:
Oj kochane moje.
Zapomniałam o chuście:wściekła/y::-D jesteście nie zastąpione!!!
a ja to Amelkę do szkoły i Jonaszka do przedszkola to z 2 godziny wyprawa 2x dziennie :-(
Zresztą z wózkiem nie dam rady do tramwajki i po śniegu.
Bo mój wuzio amortyzację ma równą "0" :-:)-:)-(
 
reklama
A powiedzcie mi czy wy dzieciaczki do tej chusty tez tak ubieracie jak do wozka ?? bo tam dziecko jest mniej osloniete!!
Kochana ja nie wiem, właśnie szukam info. Ja uważam, że z takim maluchem urodzonym w grudniu/styczniu to nie ma co wcześniej niż po miechu wychodzić. werandowanie wystarczy i martwi mnie bardzo, że mojego Kajka będę tak ciągać:-:)-:)-(

Myślę, że ubiorę troszkę cieplej i na pewno kupię jedną z tych "grubszych" chust.
 
Do góry