reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

maaarta100, akozka, dzięki za info o chustach. Ja mam problem, bo do przedszkola prowadzi chyba z 40 schodów. Napalam się na tą chustę. Tylko nie wiem czy lulu czy hamalu. I czy zimą się sprawdzi?

mea_osi, zazdroszczę decyzji co do wózka. Ja chyba nie wybiorę:-(
 
reklama
maaarta100, akozka, dzięki za info o chustach. Ja mam problem, bo do przedszkola prowadzi chyba z 40 schodów. Napalam się na tą chustę. Tylko nie wiem czy lulu czy hamalu. I czy zimą się sprawdzi?

mea_osi, zazdroszczę decyzji co do wózka. Ja chyba nie wybiorę:-(
sliczne coreczki :) a trzecia dzidzia ma byc dziewczynka czy moze chlopczyk tym razem?
 
madziara-kr, tym razem ma być niespodzianka, chociaz ja mam pewne podejrzenia.

mea, a możesz mi przypomnieć co jeszcze brałaś pod uwagę, bo nie mogę znaleźć. U mnie już były: Fyn, bolder, vulcano, x-lander, mothercare, mura4, enzo, mutsy i pewnie jeszcze coś. Mój mąż stwierdził, że on pojedzie do sklepu i kupi cokolwiek i będzie spokój.
 
dziewczyny od ktorego sprzedawcy kupowalyscie JEDO ??
my wybralismy chyba ten kolorek :)
 

Załączniki

  • freeline117.jpg
    freeline117.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 25

jałc faktycznie cena bomba !!!

a z tym kolorkiem niebieskim to faktycznie ci sie udalo :)

my wczoraj w sklepie widzielismy ten kolor /ciemnoszary z jasnym/ i bardzo nam sie spodobal !! przy czym my widzielismy Freeline 116 ale ostatecznie bardziej nam pasuje z czerwonymi dodatkami i dlatego wybralismy 117 :) on ma tez troszke inny odcien tego jasnego :)
 
reklama
Do góry