reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

to ja się pochwalę jeszcze swoimi ostatnimi zakupami:

ręczniczek/ponczo:
810135090.jpg

8101350901.jpg

8101350902.jpg


kombinezon:
803437881.jpg


i koszulka dla mnie:
810902850.jpg
 
reklama
dzięki Cherie:tak:

Dziewczyny, mam pytanie, czy któraś rozważała kupno chusty? A może już macie tylko nie doczytałam. Napiszcie coś na ten temat, pls!

Oglądam sobie np.
BEBELULU - Chusty - HAMALU

BEBELULU - Nasze chusty – chusta typu „kołyska” Lulu

Ja mam na poczatek chustę bebelulu:tak: tą drugą lulu, jak sie sprawdzi to zamówię sobie NATI:-)Rozmowy na ten temat były wcześniej, polecam Ci do poczytania forum chustowe, dużo tam sie dowiesz:-)

Chustoforum
 
ja jakos sie nie umiem do chusty przekonac ... moze etz powinnam poczytac to forum ??

a ja sie pochwale ze wczoraj pojechalismy do entliczka w krakowie i NARESZCIE KUPILISMY WANIENKE TAKA JAK CHCIALAM !!!!! co prawda byla tylko jedna i na dodatek wsciekle rozowa !!! ale stwierdzilam ze odzaluje !! niech juz bedzie rozowa i bede miala spokoj !!!

drugie co to wczoraj moj maz stwierdzil ze chyba jednak JEDO FYN !!! tak dlugo jezdzil nim po sklepie ze stwierdzil ze chyba lepszego nie znajdzie!! teraz mam tylko wybrac jakis kolorek !!!
macie gdzies zrodlo fajnych kolorkow z jedo ?? takich zeby byly faktycznie takie jak w rzeczywistosci ??????
 
Mea fajnie że wanienka w koncu kupiona:tak:
Co do kolorów jedo to ja szukałam aukcji i ofert z uzywanymi wózkami, tam są zdjęcia w realu i naprawde te kolory róznią się od tych pokazywanych przez sprzedawców.Wszystkie w rzeczywistości sa ciemniejsze.
A jedo fyn to dobry wybór:tak: skoro sie pojazd męzowi spodobał:-) Mój to sie ze mnie śmiał, ze tyle czasu nie mogłam sie na wózek zdecydować, jak to baba:-D
a co do chusty,to prawda taka, ze doceniać ją zaczynaja dopiero mamusie które już mają dzieci;-) Ja bezwzględnie będe potrzebowała wolnych rąk żeby i Antosiem sie zająć.
 
reklama
Ja mam na poczatek chustę bebelulu:tak: tą drugą lulu, jak sie sprawdzi to zamówię sobie NATI:-)Rozmowy na ten temat były wcześniej, polecam Ci do poczytania forum chustowe, dużo tam sie dowiesz:-)
Chustoforum

Ja jak zwykle polecam chusty, bo wygodnie i nie trzeba się męczyć z wyprowadzaniem wózka. Szybkie zamotanie, a z bebelulu to w ogóle tylko przełożenie przez ramię, i już możesz biec po sól do sklepu :-D
 
Do góry