reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

reklama
Dzięki za rady odnośnie butelkowania, już mniej więcej wiem co i jak. Jeszcze tylko pytanie o podgrzewacz przy opcji karmienie cycem, naturalnie jest on potrzebny, żeby tatuś mógł odgrzać ?:)

Podgrzewacz do cyca? Gdzieś można takie kupić? ;-)
Jak dla mnie do podgrzania każdej butelki wystarczy garnek z ciepłą wodą, po co od razu kupować podgrzewacz. Ale taki do cyca to bym może kupiła, bo mi marzną ostatnio... :-p

Tak, tak... zamiast ;-) Ja myślałam o Loveli ;-)

A myślałam, że jestem jedyna z Lovelą ;-)
 
Podgrzewacz do cyca? Gdzieś można takie kupić? ;-)
Jak dla mnie do podgrzania każdej butelki wystarczy garnek z ciepłą wodą, po co od razu kupować podgrzewacz. Ale taki do cyca to bym może kupiła, bo mi marzną ostatnio... :-p

Hehehe ja też taki chcę:-D:-D:-D
a do podgrzewania pokarmu to i mikrofala się sprawdza:tak: tzreba tylko pamietac o tym, żeby później dobrze rozmieszać bo mikrofala nie podgrzewa równomiernie:-)
 
ciekawe jak to cenowo wychodzi bo chyba plynu na jedno pranie idzie wiecej ...
Hmmm, w sumie to nie wiem, ale ja generalnie nie korzystam z proszków bo nie lubię;-) Zawsze piorę w płynach :sorry2:

a do podgrzewania pokarmu to i mikrofala się sprawdza:tak: tzreba tylko pamietac o tym, żeby później dobrze rozmieszać bo mikrofala nie podgrzewa równomiernie:biggrin2:
U mnie na SR położna mówiła, żeby nie podgrzewać w mikrofali :no: bo coś tam z mlekiem się dzieje (nie słuchałam uważnie :sorry2:) tylko w kąpieli wodnej;-)
 
Jeszcze jedna sprawa :) Nie wiem czy temat nie był już omawiany...
Jaki termometr kupujecie? Do uszka, czoła czy pod paszkę? Może macie jakiś upatrzony/ zakupiony :)

Był omawiany;-) ja polecam taki do uszka, jest rewelecyjny, przydaje się kiedy dziecko zaczyna robić się ruchliwe, mierzy temp w pzreciągu sekund:tak:
 
no ja wlasnie tez taki mam i ciekawa jestem czy sie spisze ! A jak nie to zwykly rteciowy i po sprawie !

Wiadomo, że każdy termometr się spisze:tak: ja po prostu doceniłam wygodę termomtru do ucha:tak: za jego błyskawiczny pomiar bo nie zawsze Antek dawał sobie temp zmierzyć;-) zwykłym. Łobuziak!!!! Musiałam go sposobem brać;-)
 
reklama
Był omawiany;-) ja polecam taki do uszka, jest rewelecyjny, przydaje się kiedy dziecko zaczyna robić się ruchliwe, mierzy temp w pzreciągu sekund:tak:

Ja kupiłam do ucha za prawie 60 zl i mierzy w jednym uchu inaczej a w drugim inaczej jakas lipa straszna ehh no ale to ja trafilam na taki... lipny ... i musialam kupic jeszcze jeden zwykly elektroniczny ...
 
Do góry