reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

WÓZEK WILOFUNKCYJNY BEBETTO MURANO 8w1 NAJTANIEJ (692703020) - Aukcje internetowe Allegro

moze ktoras z was widziala taki wozeczek ?? ma fajne "parametry" i niezla kolorystyke ale nie ma skretnych kol ... musze mu sie przyjrzec w krakowie w sklepie ...

I producent Polski ;-) Obejrzyj Kochana, obejrzyj i zdaj koniecznie relację bo bardzo mi się podoba ale pomacać narazie nie mam jak :tak:
Na stronce producenta jest inny model: bodajże Vulcano - i ma skrętne koła.
 
reklama
I producent Polski ;-) Obejrzyj Kochana, obejrzyj i zdaj koniecznie relację bo bardzo mi się podoba ale pomacać narazie nie mam jak :tak:
Na stronce producenta jest inny model: bodajże Vulcano - i ma skrętne koła.

narazie meza musze wyciagnac do krakowa ... mysle ze nie wczesniej jak za 2 tyg ... szfagierka dopiero wtedy wroci z wakacji ...
 
Witam dziewczyny, a co powiecie o wózkach hiszpańskiej firmy Casualplay S4, może słyszałyście opinie o tym wózku?? Z tego co sie rozglądam po sklepach to będe miła problem z kupnem wózka bo jak juz coś mi sie spodoba to ma cos co mi nie odpowiada np. wózki ABC Desing 3Tec mają super stelaz, gondolę ale za to spacerówka jest do d..:wściekła/y:
 
Mysmy uzywali 4 miesiace , Max urodzil sie w marcu w lipcu bylo goraco wiec spacerowka bardziej przewiewna ,mielismy tez oparcie ktore mozna polozyc na plasko takze malemu tez bylo wygodnie a miesiac pozniej byl juz tak ciekawy swiata ze chcial wszystko widziec :)
 
A ja mam pytanie czy któraś z Was miała i chwaliła sobie przy rączce od wózka pojemnik na pićko dla dziecka?
 
reklama
No muszę popytać tego sprzedawcę czy jest taka możliwość by dokupić do tego modelu wózka to na picie bo fajne to jest, przydatne, mama mi zwróciła na to uwagę.
 
Do góry