reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

ŁÓŻECZKO KOJEC KOŁYSKA WIBR LAMPKA ___ UCHWYTY (696907022) - Aukcje internetowe Allegro
ja bede miala mniej wiecej takie lozeczko (starszy model) ale szfagierka powidziala ze tej budy nie uzywala wcale (nie podoba jej sie i mi tez) i nie ma tych dodatkow (przewijak pojemniki itp) ale ma wibre i wbudowana lampke (wibra juz chyba nie dziala ale i tak nie zdala egzaminu) i takie boczne otwieranie dla starszego dziecka zeby moglo bezpiecznie wyjsc ...
Tylko Mea ja sie zastanawiam jak ty przyczepisz ochraniacze do siatki ? Jest tam mozliwosc przyczepienie tego ?Zreszta w siatkowy łożeczku dzidzia raczej nie ma gdzie sie uderzyc.
Ja lozeczko mam po patrysku ,drewaniane z szuflada i jak bym nie miala tez byc chyba zdecydowala sie na siatkowe.
 
reklama
Tylko Mea ja sie zastanawiam jak ty przyczepisz ochraniacze do siatki ? Jest tam mozliwosc przyczepienie tego ?Zreszta w siatkowy łożeczku dzidzia raczej nie ma gdzie sie uderzyc.
Ja lozeczko mam po patrysku ,drewaniane z szuflada i jak bym nie miala tez byc chyba zdecydowala sie na siatkowe.

ja tez sie nad tym zastanawialam ... nawet do babki napisalam czy mozna by kupic komplet posciel z wypelnieniem bez ochraniaczy bo do tego to chyba niebardzo ...
 
u mnie z wozkiem to jest tak ze najwiecej spacerow bedzie do pobliskiego parku wiec pompowane kola to koniecznosc a nie fanaberia ... a pompowane i skretne to juz fanaberia ale chyba przydatna :D
 
mea nic nie jest fanaberią.;-)
Każda z nas wybiera sobie taki wózek jaki jej pasuje:-) Przecież chodzi głównie o naszą wygodę, bo to my się taszczymy z tymi wózkami przez najbliższe 3-4 lata....;-)
Jakby tak na to patrzeć to każda z nas powinna wybrać sobie 25 kg, żelazną lochę bez bajerów......żeby ktoś nie pomyślał, że kaprysi:-D:-D

Ja sama mieszkam prawie w lesie(mam za ogrodzeniem rezerwat).
Ale ja spcjalnie po lesie azić nie lubię ze względu na robactwo. Za to mam super nowiutki park, w którym są alejki z kostki brukowej, więc jest git;-)
 
Ja juz przeszłam tyle z wozkami ze nawet na inne nie patrze co nie maja duzych kolek pompowanych ,wozek nie ma prawa byc sztywny - wozek ma jezdzic leko i miekko ,male kolka odpadaja lub ciezko sie nimi jezdzi ! raczka ma byc przeklada i jedna cala raczka ma byc ,duza gondola ....nie chce juz sie meczyc z wozkiem !!!!!
wiem czego chce i co mi odpowiada !
Ale fakt kazda z nas potrzebuje czegos innego ze wzgledu na miejsce zamieszkania ...
 
Ja juz przeszłam tyle z wozkami ze nawet na inne nie patrze co nie maja duzych kolek pompowanych ,wozek nie ma prawa byc sztywny - wozek ma jezdzic leko i miekko ,male kolka odpadaja lub ciezko sie nimi jezdzi ! raczka ma byc przeklada i jedna cala raczka ma byc ,duza gondola ....nie chce juz sie meczyc z wozkiem !!!!!
wiem czego chce i co mi odpowiada !
Ale fakt kazda z nas potrzebuje czegos innego ze wzgledu na miejsce zamieszkania ...

ja nie mam swojego doswiadczenia ale ucze sie na doswiadczeniu innych ...
- o kolach juz mowilam,
- gondola duza bo musi starczyc przynajmniej do czerwca a min do maja!!!! no i wszystkie spiworki kombinezoniki ... maluszek ma sie w niej miescic swobodnie !!!
- raczka bezwzglednie w jednym kawalku !!! i reg wysokosc ... ja jestem mala a moj maz wyzszy ... ma nam byc wygodnie
- spacerowka ustawiana w obu kierunkach !!
- obowiazkowo wpinany fotelik !!!
- stelaz lekki aluminiowy (uklon w strone tesciowej)
 
Ja też nie mam dośwoadczenia i opieram się na doświadczeniu koleżnek, które mają właśnie ten wózek.
Są z niego bardzo zadowolone.......:tak:
Jak okaże się pomyłką to przy kolejnym dziecku kupię inny;-)

Dla mnie ważne jest:
- waga(dziecko rośnie, więc im cięższy wózek tym ciężej będzie się prowadził z dwulatkiem na pokładzie)
- siedzisko montowane w obu kierunkach
- wpinany fotelik samochodowy
- łatwość składania i wymiary. Musi się zmieścić nawet do najmniejszeg samochodu i zajmować mało miejsca w domu. Na klatce nie zostawię, bo mimo domofonu to i tak ciągle dzrzwi wejściowe są otwarte
 
Ostatnia edycja:
ja nie mam swojego doswiadczenia ale ucze sie na doswiadczeniu innych ...
- o kolach juz mowilam,
- gondola duza bo musi starczyc przynajmniej do czerwca a min do maja!!!! no i wszystkie spiworki kombinezoniki ... maluszek ma sie w niej miescic swobodnie !!!
- raczka bezwzglednie w jednym kawalku !!! i reg wysokosc ... ja jestem mala a moj maz wyzszy ... ma nam byc wygodnie
- spacerowka ustawiana w obu kierunkach !!
- obowiazkowo wpinany fotelik !!!
- stelaz lekki aluminiowy (uklon w strone tesciowej)
NO to mea szukamy tego samego !!!
 
reklama
Do góry