reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

Dziewczyny !!! Patryk miał normalne drewniane łozeczka z szyflada ,zdejmowanymi szczebelkami i z 3 poziomami do spania ....Myslalam ze tym razem zlozymy jeszcze raz to łożeczko ...ale moj jest zachwycony teraz tymi łóżeczkami turystycznymi ....i zdecydował ze chcialby zakupic malenstwu takie oto wyrko ...ja juz niewiem ....Stwierdzil ze stac go na zakup nowej wyprawki dla dziecka i mam sie nie martwic o kase ,bo nie po to 8 lat czekalismy na drugie malenstwo aby teraz nie kupic nowych rzeczy ....
co myslicie o tych lozeczkach ???? wiem ze kilka z was bedzie takie mialo ...
Nie mam kogo podpytac bo nikt z moich znajomych takiego nie posiadal lub nie posiada ...
 
reklama
Ja mogę się tylko o tym pierwszym wypowiedzieć bo koleżanka ma! Super wygląda i jeżdzi, spacerówka też z tego jest super tylko mi osoboście nie odpowiada w spacerówce ta poręcz dookołe dziecka! Bo ona jest tylko z przodu jakby topowiedzieć..nie chroni boków więc dziecka nie zapiętego bałabym się wozić!
 
Dziewczyny !!! Patryk miał normalne drewniane łozeczka z szyflada ,zdejmowanymi szczebelkami i z 3 poziomami do spania ....Myslalam ze tym razem zlozymy jeszcze raz to łożeczko ...ale moj jest zachwycony teraz tymi łóżeczkami turystycznymi ....i zdecydował ze chcialby zakupic malenstwu takie oto wyrko ...ja juz niewiem ....Stwierdzil ze stac go na zakup nowej wyprawki dla dziecka i mam sie nie martwic o kase ,bo nie po to 8 lat czekalismy na drugie malenstwo aby teraz nie kupic nowych rzeczy ....
co myslicie o tych lozeczkach ???? wiem ze kilka z was bedzie takie mialo ...
Nie mam kogo podpytac bo nikt z moich znajomych takiego nie posiadal lub nie posiada ...

Ja jestem za! Niedawno pisałam, że Bartosz jak miał 8 m-cy nie chciał już spać w normalnym. Stukał głową o drewniane szczeble i się budził. Poza tym jak wyjeżdżasz szybko składasz i rozkładasz. Też tam są 2 poziomy. Ja nie zdążyłam sprzedać po starszym Synku, więc łóżeczko już mam :tak:
 
Dziewczyny !!! Patryk miał normalne drewniane łozeczka z szyflada ,zdejmowanymi szczebelkami i z 3 poziomami do spania ....Myslalam ze tym razem zlozymy jeszcze raz to łożeczko ...ale moj jest zachwycony teraz tymi łóżeczkami turystycznymi ....i zdecydował ze chcialby zakupic malenstwu takie oto wyrko ...ja juz niewiem ....Stwierdzil ze stac go na zakup nowej wyprawki dla dziecka i mam sie nie martwic o kase ,bo nie po to 8 lat czekalismy na drugie malenstwo aby teraz nie kupic nowych rzeczy ....
co myslicie o tych lozeczkach ???? wiem ze kilka z was bedzie takie mialo ...
Nie mam kogo podpytac bo nikt z moich znajomych takiego nie posiadal lub nie posiada ...

Rozmawiałam ze znajomą, której córka śpi właśnie w takim i mówiła, że dla następnego dziecka będzie kupować normalne drewniane. To prawda, że nie uderza głową itp, ale stwierdziła, że jest niepraktyczne, bo łatwo się drze i nic nie widać z niego, więc dzieciak co chwilę jej "wystaje". Nie wiem jak jest naprawdę, to jej opinia była.
 
My właśnie chcemy Matrixa;-) cappucino w koła. Mam nadzieję, że dobry. Ale ostatecznej decyzji nie podjęliśmy bo jest jeszcze czas.
 
Łóżeczka turystyczne fajne są teraz, napewno tzreba do nich lepszy materac dokupić:tak:
No ale pod pewnymi względami nie zastąpią zwykłego łózeczka- dzięki szczebelkom dzieci uczą się wstawać, podnoszą się:tak:
A jezeli dziecko stuka się głowką o szczebelki to po tą ochraniacze do łóżęczka:tak:
MY mamy normalne łóżeczko a turystyczne służyć bedzie jako kojec i na wyjazdy:-)
 
reklama
Do góry