reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

Reve a nie jest sztywny ???? wrazie czego zakołysać mozna ???
Ja wogole po moich ekscesach z wozkami z Patrykiem to wzielabym na paskach co by zabujac jak sie rozplacze ahahahah ....ale te na paskach sie im nie podobaja !!!!!!!!!!!
Wiesz co, jest miękki i amortyzowany, ale za nic nie porównam go do wóżków na paskach i sama załowałam, ze nie kupiłam jakiejś taniochy na allegro na tych pare miesięcy- te taniochy zwłaszcza są na paskach, mają duże gondole i są ciepłe jak na zimę, a później jakąś wypasioną spaceróweczkę ino kupić i można śmigać. A tak to targałam wózek na 2 piętro bo drogi żal zostawić, bo ukradną etc.
 
reklama
Znalazłam fajna stronkę z wystrojem pokoju dla dzieci:tak: Meble nie należa do najtanszych ale jest mnóstwo fajnych dodatków:-)
Ja sie pewnie skuszę:-)
wystrój pokoiku - AMKO dla dzieci
Wszystko to piękne i takie kolorowe, ale ja jakoś zwolennikiem Ikea jestem, chyba z racji na rozsądną cenę :baffled::sorry: czasami, tak jak Mea w Tchibo kupuje, bo mają super artykuły i często wyprzedaże :-)
 
Wszystko to piękne i takie kolorowe, ale ja jakoś zwolennikiem Ikea jestem, chyba z racji na rozsądną cenę :baffled::sorry: czasami, tak jak Mea w Tchibo kupuje, bo mają super artykuły i często wyprzedaże :-)

no cos w tym jest ze jak ktos lubi rzeczy z IKEA to potem trudno cos innego wybrac ... a co do dodatkow do pokoiku to ja jak wspominalam nie robie strikte pokoju dla dziecka ... narazie po prostu nie mam na to miejsca !! a nasza sypialnie zamierzam wlasnie z ikei zrobic ...
a tchibo ... uwielbiam zwlaszcza za JAKOSC
 
Instensywnie mysle nad kupnem poscieli do lozeczka ,mam kilka linkow dodanych i ciagle cos nowego znajduje,ale jakos do tych 2 wracam ciagle. Na start narazie kupie jedna ,jedna kompletna mam tez po Patryku wiec 2 wystarcza mi mam nadzieje !Pozniej kupie jakos fajna bez baldachimu !
MY-SWEET-BABY pościel ** tiul hafty** 5cz.135x100 (688356522) - Aukcje internetowe Allegro

Kremowa lub zielona - moj faworyt

# 7-CZ POŚCIEL 120x90 Z APLIKACJĄ OD MAMO-TATO (690102504) - Aukcje internetowe Allegro

Podoba mi sie ta we fioletowe paski - BOSKA JEST !!!! A ze sciany w naszym pokoju sa zielone nawet bedzie to pasowac :)

super sa tez posciele z drewexu !!
Drewex posciel 2 czesc Lion Duck Hippo Miś Krolik (695068329) - Aukcje internetowe Allegro

Mysle rowniez nad posciela do wozka !
Pościel do WÓZKA --- SATYNA BAWEŁNIANA LUX (689067632) - Aukcje internetowe Allegro
 
Instensywnie mysle nad kupnem poscieli do lozeczka ,mam kilka linkow dodanych i ciagle cos nowego znajduje,ale jakos do tych 2 wracam ciagle. Na start narazie kupie jedna ,jedna kompletna mam tez po Patryku wiec 2 wystarcza mi mam nadzieje !Pozniej kupie jakos fajna bez baldachimu !
MY-SWEET-BABY pościel ** tiul hafty** 5cz.135x100 (688356522) - Aukcje internetowe Allegro

Kremowa lub zielona - moj faworyt

# 7-CZ POŚCIEL 120x90 Z APLIKACJĄ OD MAMO-TATO (690102504) - Aukcje internetowe Allegro

Podoba mi sie ta we fioletowe paski - BOSKA JEST !!!! A ze sciany w naszym pokoju sa zielone nawet bedzie to pasowac :)

super sa tez posciele z drewexu !!
Drewex posciel 2 czesc Lion Duck Hippo Miś Krolik (695068329) - Aukcje internetowe Allegro

Mysle rowniez nad posciela do wozka !
Pościel do WÓZKA --- SATYNA BAWEŁNIANA LUX (689067632) - Aukcje internetowe Allegro

blagam nie krzywdz dziecka satyna bawelniana!!! zwykla bawelna i koniec kropka !!! nie wiem czy spalas kiedys w tej "satynie bawelnianej" ale dla mnie to istna porazka ... poce sie pod tym jak swinka ze nie wspomne jak to sie slizga!! dieco ci bedzie z tego wyjezdzac !!
 
druga sprawa to ja nie chce baldachimu bo do mojego lozeczka baldachim nie bedzie zwyczajnie pasowal ... no i kolory tylko zielony i zolty wchodza w gre - raz dlatego ze pokoj mam zielony a dwa ze to dosc uniwersalne kolory ... ani dla chlopca ani dla dziewczynki ...
 
blagam nie krzywdz dziecka satyna bawelniana!!! zwykla bawelna i koniec kropka !!! nie wiem czy spalas kiedys w tej "satynie bawelnianej" ale dla mnie to istna porazka ... poce sie pod tym jak swinka ze nie wspomne jak to sie slizga!! dieco ci bedzie z tego wyjezdzac !!
Aaaa rzeczywiscie wkleiłam linka z satynowa bawełna !! NIe to chcialam wkleic
POŚCIEL do WÓZKA - 2 elementowa z APLIKACJĄ (691223636) - Aukcje internetowe Allegro
To jest chyba sama bawełna ,zreszta napisze do sprzedawcy i zapytam ,gdyz na tej aukcji nie ma napisane ze to satyna bawelniana ,wiec mam nadzieje ze bawelniana posciel !!!
 
druga sprawa to ja nie chce baldachimu bo do mojego lozeczka baldachim nie bedzie zwyczajnie pasowal ... no i kolory tylko zielony i zolty wchodza w gre - raz dlatego ze pokoj mam zielony a dwa ze to dosc uniwersalne kolory ... ani dla chlopca ani dla dziewczynki ...
Do mojego łożeczka baldachim na 100 % pasuje ,a ze dzidzia bedzie spała w naszym pokoju gdzie my mamy telewizor ,chcialbym aby choc troche zasłaniało dzidzie !
Z doswiadczenia wiem ze i tak dlugo baldachimu nie bede uzywac jak zacznie siadac to i zacznie lapac za niego ahahha tak jak to robił Patryk ! Ja pokoj mam zielono - brazowy :) Wiec posciel zielona jak i kremowa ktore mam wybrane beda pasowac ,ta z paskami tez ma zielone paseczki :)
 
jak wkleilas ta posciel do wozka to zaczelam sie zastanawiac nad kupieniem i stwierdzam ze nie bede wogole kupowac poscieli do wozka ... na zime i tak musze miec spiworek a potem jak bedzie troche cieplej to kocyk albo rozek ... a podusia to najlepiej zwykly jasiek ... mam takiego cienkiego ktory powinien byc ok do gondoli ...
 
reklama
Racja:tak: u mnie tak było, jak dziecko zaczyna chodzić czyli około roczku zmienia sie wózeczek na parasolkę. Było mi dużo lżej,wózek dużo mniejszy, lżejszy, łatwo sie składał, zreszta Antos tez dużo na spacerkach zaczął chodzić. No ale parasolka tez byle jaka nie mogła byc bo wbrew pozorom dziecko jest wtedy cięższe i te tańsze wóżki po prostu nie wytrzymują:-(

Ale przede wszytskim przy wyborze wózka należy przede wszystkim kierowac się terenem na jakim mieszkamy;-) U mnie np małe skretne kółka sie nie sprawdza bo mieszkam przy gruntowej drodze i wokół dużo błotka;-)

Właśnie o czyms takim ciągle mi opowiadali i na podstawie tych opowieści wybraliśmy coś taniego. Poza tym będziemy zostawiać wózek przed drzwiami, więc drogiego byłoby żal (choć tu nie kradną praktycznie wcale, a już na pewno nikt nie ośmieli się zabrać niczego dziecku). No i u nas niby asfaltowe dróżki, ale zimą śniegu się nie odgarnia, tylko posypuje żwirem, więc małe kółka by się od razu zepsuły. Mam nadzieję, że nie zrobiliśmy bardzo źle z tym wózkiem...
 
Do góry