reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

Zapominajka ja kazdemu kto pyta odradzam x-landera... jest wąski i niewygodny dla dziecka.... a w gondoli dziecko skacze na kazdej nierówności. teraz jak cos bede kupowac to najpierw podotykam, zobacze jakie amortyzatory, jaka spacerówka, jaki materiał itd itd
 
reklama
Mysiak ja aż takich złych doświadczeń to nie mam.
Jeździłam po lasach, łąkach i plaży i zawsze dawał radę.
Głównie mi brakowało możliwości przełożenia rączki lub siedziska.
 
kinga mnie też się podoba, tylko nie wiem jak on się sprawuje....
ja też miałam xlandera tylko run i byłam bardzo zadowolona
 
Mężowy zadecydował i kupił :-D
Zobaczymy jak dojedzie, czy to była dobra decyzja.
A model Mutsy Urban rider w kolorze srebrno czarnym.

Tym samym będę miała na sprzedaż x-landera xa na kołach pompowanych cały komplet w kolorze green :tak:
 
reklama
Zapominajko myślę, że będzieciezadowoleni, amortyzacja w wózku jest świetna, rewelacyjnie się go prowadzi, nieporównywalnie do wózków bez skrętnej osi, wszędzie nim wjedziecie gondola dość mała, na ok 5 mcy góra spacerówka obszerna , wygodna, serwis chyba w Poznaniu o ile się nie mylę, dość skomplikowane zakładanie na stelaż po praniu, proponuje się dokładnie przyjrzeć przed ściągnieciem :)

Kinga dziękuję za przywitanie , poczytuje Was od dawna :)
 
Do góry