reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Fajne ma kolorki i taki zgrabny się wydaje.
Jedyne, co to dla mnie brak przekładanej rączki lub siedziska jest wadą. No i fotelik nie wiadomo ile ma gwiazdek w testach bezpieczeństwa.
 
anetka kurcze to może nie ryzykuj. może się okazać ,że nie jest wykończony tak jak byś chciała, albo ,że ciężko się prowadzi
na spokojnie może jeszcze czegoś poszukaj? ja tak ze szczerego serca radze:-)
 
dziekuje :) rady sie przydadza bo nie mam pojecia na co powinnam zwracac uwage przy wyborze wozka.Teraz tylko ogladam, ale mam w planach polazenie po sklepach, pomacanie i poprowadzenie :-) QUOTE=Framama;9198921]anetka kurcze to może nie ryzykuj. może się okazać ,że nie jest wykończony tak jak byś chciała, albo ,że ciężko się prowadzi
na spokojnie może jeszcze czegoś poszukaj? ja tak ze szczerego serca radze:-)[/QUOTE]
 
reklama
Do góry