reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

Dobrze, że jeszcze zostało trochę czasu n zakupy:-) i co kilka głów tonie jedna. Fajnie, że ktoś z własnego dośwadczenia może udzielić rady:tak: ja jeszcze chcę połazić p sklepach i trochę pomacać tych wózków:-p
 
reklama
Moja koleżanka wozi córeczkę w jedo classic i bardzo sobie chwali, zarówno gondolę jak i teraz spacerówkę, którą można przełożyć w obu kierunkach jazdy. no ale jest niestety dość ciężki, jak ktoś mieszka w bloku bez windy na piętrze, to łatwo nie jest...
 
Ja tez bym cos kupila ale nadal sie boje i czekam :-( ,,.Ostatnio widzielismy takie male buciki adidasa super mojemu sie spodobaly ale boje sie zapeszyc .
Agara-a co ciekawego twoja mama kupila ?
 
Chciałam się przywitać również będe majową mama taka mam nadzieję.
Urban rider to świetny wózek i na teren i właściwie na wszystko, polecam , córce świetnie się w nim jeździło, tylko że dośc duzo miejsca zajmuje w samochodzie, no i trzeba mieć adaptery , rączka sama w sobie nie jest przekładana, za to siedziesko można montować albo przodem albo tyłem do kierunku jazdy
 
Framama.. fajny wizualnie ten wozeczek, ale nie przekonuje mnie spacerówka...pupa pod kątem na dół schodzi, nie wiem czy dziecku bedzie wygodnie.... pamietam ze w X-landerze tez miałam spacerówkę, ze pupa troche nizej była i za nic moje dziecie w tym jezdzic nie chciało, wyła strasznie... przełozylam do inglesiny magnum i była super.
Ja chyba zostane przy inglesinie, kupie nowa, lub mało uzywaną,a le wozeczek jest extra... spacerówka mi stykała do 3 roku zycia, kosz na zakupy tradycjny i duzo mozna pomiescic :) wygodnie i lekko sie prowadzi, nadaje sie i na miasto i do lasu :)
 
reklama
Mysiak ja mam to samo doświadczenie z xlanderem i zaczynam mocno myśleć, czy go nie sprzedać i nie kubić właśnie Mutsy urban bo wszyscy chwalą.
Może coś doradzicie :confused:
 
Do góry